تاریخ : سه شنبه, ۱۸ مرداد , ۱۴۰۱
فرمانده مرزبانی کشور:

مرزهای کشور با تجهیزات و فناوری های روز پایش و کنترل می شود

  • کد خبر : 409183
  • 08 تیر 1401 - 17:18
مرزهای کشور با تجهیزات و فناوری های روز پایش و کنترل می شود
فرمانده مرزبانی کشور گفت: مرزهای کشور از با بهره مندی از تجهیزات اوپتیکی، الکترونیکی و سامانه های مجهز به فناوری روز دنیا پایش و کنترل می شود.

به گزارش اروم نیوز، فرمانده مرزبانی کشور در جریان سفر به پیرانشهر و بازدید از مرزهای ایران و عراق در خاک آذربایجان غربی، گفت: مرزهای ایران با استفاده از مجهزترین امکانات و با بهره مندی از فناوری های روز دنیا پایش و کنترل می شود.

سردار احمدعلی گودرزی، مرزبانان غیور جمهوری اسلامی ایران را از ابعاد مختلف تاکتیکی، عملیاتی و آموزشی دارای مهارت هایی تحسین برانگیز دانست و افزود: مرزهای کشور از با بهره مندی از تجهیزات اوپتیکی، الکترونیکی و سامانه های مجهز به فناوری روز دنیا پایش و کنترل می شود.

وی تسهیل در رفت و آمد در راهها و مسیرهای سخت گذر را از اولویت های مرزبانی کشور دانست و اظهار کرد: عشایر و مرزنشینان کشور در نقاط صفر مرزی دوشادوش مرزبانان ایران در ایجاد و حفظ امنیت پایدار سرزمین ایران نقشی اساسی ایفا می کنند و لازم است این جوانمردی آنان پاس داشته شود.

فرمانده مرزبانی کشور پس از بازدید از واحدهای مرزی شهرستان پیرانشهر با حضور در محل یادمان شهدای گمنام تمرچین، به مقام شامخ این شهدا ادای احترام کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=409183

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه