تاریخ : دوشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۱
در یک رقابت ورزشی؛

۳ مدال مسابقات کاراته وان کشور به کاتاکاران آذربایجان‌غربی رسید

  • کد خبر : 405426
  • 22 اردیبهشت 1401 - 7:55
۳ مدال مسابقات کاراته وان کشور به کاتاکاران آذربایجان‌غربی رسید
مربی تیم کاراته آذربایجان‌غربی گفت: تیم ۱۶ نفره استان در کاتای پسران و دختران موفق به کسب یک مدال طلا و دو برنز شد.

منصور حق‌نظری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، افزود: تیم آذربایجان‌غربی با ۶ ورزشکار پسر و ۱۰ ورزشکار دختر در بخش کاتای مسابقات لیگ کاراته وان ایران حضور یافته بود.

مربی تیم کاراته آذربایجان‌غربی گفت: «آرمین جوانی» در کاتا انفرادی نونهالان موفق شد در دیداری پایانی کاراته‌کای کرمان را شکست و مدال طلای کاتا انفرادی نونهالان را کسب کرد.

وی ادامه داد: همچنین «امیررضا مسلمان»، «سینا نوری» و «آیدین بهاری» در رده سنی نوجوانان با شکست از حریفان خود از راه یابی به جمع چهار نفر باز ماندند.

حق نظری گفت: در بخش کاتای تیمی تیم استان متشکل از «سینا نوری»، «امیرمحمد رحیم زاده» و «آیدین بهاری» در رقابت برای کسب مدال برنز مغلوب مس رفسنجان شد و از دست یابی به برنز بازماندند.

مربی تیم کاراته آذربایجان‌غربی اضافه کرد: در بخش دختران هم، «آیلین بهاری» در کاتا انفرادی نوجوانان بعد از کاراته‌کاهای اصفهان و فارس بطور مشترک با ورزشکار دیگری از اصفهان عنوان سوم را کسب کرد.

حق‌نظری گفت: در بخش کاتای تیمی نوجوانان و جوانان تیم استان آذربایجان‌غربی متشکل از «طلا معروفی»، «آیلین بهاری» و «زهرا ملک زاده» مشترکا با تیمی از اصفهان عنوان سوم مشترک را کسب کردند.

انتهای پیام /

بیشتر بخوانید..
مدیرعامل جدید شرکت توزیع برق آذربایجان غربی معارفه شد
لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=405426

ثبت دیدگاه