تاریخ : دوشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۱
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی؛

نیروی انتظامی میدان‌دار اصلی مبارزه با مظاهر فساد است

  • کد خبر : 404247
  • 06 اردیبهشت 1401 - 10:41
نیروی انتظامی میدان‌دار اصلی مبارزه با مظاهر فساد است
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان غربی گفت: نیروی انتظامی با وجود تمام مشکلات و کمبودها در حوزه تامین نیروی انسانی و پشتیبانی‌های قانونی، در میدان مبارزه با مظاهر فساد و بی بند و باری حضور دارد و در این مسیر با تمام توان و قدرت پیش می‌رود.

به گزارش اروم نیوز، حجت الاسلام و المسلمین بهنام دلریش در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: نیروی انتظامی با وجود تمام مشکلات و کمبودها در حوزه تامین نیروی انسانی و پشتیبانی‌های قانونی، در میدان مبارزه با مظاهر فساد و بی بند و باری حضور دارد و در این مسیر با تمام توان و قدرت پیش می‌رود.

وی، افزود: نهادها و ارگان‌هایی که در حوزه فرهنگسازی و برخوردهای ایجابی و سلبی وظیفه قانونی دارند، نباید خود را کنار کشیده و موجب افزون شدن زحمات کارکنان خدوم نیروی انتظامی شوند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان غربی ابراز کرد: در تمام موضوعات مبتلابه در جامعه از جمله مسائل اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی شاهد حضور پرقدرت و بدون جهت گیری و حساسیت زای نیروی انتظامی هستیم که همین مورد برای اثبات وجدان کاری و انقلابی بودن این نیرو کافی است.

حجت الاسلام دلریش گفت: متاسفانه امروز شاهد هستیم که نه تنها حمایت متناسب با وظایف این نیرو انجام نمی‌شود، بلکه حتی در مواردی نیز هجمه‌هایی علیه کارکنان و فرماندهان نیروی انتظامی صورت می‌پذیرد که این مساله می‌تواند بر عملکرد آن‌ها نقش داشته باشد.

وی اذعان کرد: راه اندازی سامانه‌هایی برای ارتباط مستقیم فرماندهان و نیز ارائه گزارشات مردمی در خصوص عملکرد کارکنان ناجا و اطلاع رسانی در مورد وضعیت اجتماعی و فرهنگی جزو موضوعاتی است که بر افزایش کارآیی و رشد توانمندی نیروی انتظامی موثر بوده و امیدواریم در این زمینه با همراهی ارگان‌های دارای مسئولیت و وظیفه شاهد کاهش بار مسئولیت از دوش نیروی انتظامی باشیم تا این عزیزان نسبت به اجرای ماموریت‌های خود تمرکز بیشتری داشته باشند.

حجت الاسلام دلریش ابراز کرد: بدون حضور و همراهی نیروی انتظامی بسیاری از ماموریت‌ها و برنامه‌های ستاد بی نتیجه یا کم اثر می‌ماند و بر همین اساس در تمام شرایط قدردان همراهی این عزیزان هستیم.
انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=404247

ثبت دیدگاه