تاریخ : دوشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۱
با هدف تنظیم بازار؛

توزیع ۲۵۶ تُن کالای اساسی در میاندوآب /۳۶۳ مورد بازرسی از مراکز خرید میاندوآب انجام گرفته است

  • کد خبر : 393976
  • 02 بهمن 1400 - 9:12
توزیع ۲۵۶ تُن کالای اساسی در میاندوآب /۳۶۳ مورد بازرسی از مراکز خرید میاندوآب انجام گرفته است
مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: در راستای تنظیم بازار توزیع ۲۵۶ تن انواع کالاهای اساسی شامل برنج، مرغ، روغن و تخم مرغ در این شهرستان آغاز شده است.

به گزارش اروم نیوز، علی دیانتی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر اظهار کرد: در راستای اجرای قانون انتزاع تکالیف مرتبط با تنظیم بازار و واگذاری مسؤلیت نظارت بر تأمین کالاهای اساسی به وزارت جهاد کشاورزی، بازرسان و کارشناسان جهاد کشاورزی از تاریخ اجرای قانون، ۳۶۳ مورد، از مراکز خرید و فروشگاه‌ها بازدید به عمل آورده اند.

وی افزود: در این زمینه طی بازدیدهای انجام گرفته، ۲۴ فقره پرونده گرانفروشی و عدم درج قیمت کالا برای واحدهای صنفی متخلف تشکیل و جهت رسیدگی به اداره تعزیزات حکومتی ارسال شده است.

مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: هدف از تشدید نظارت ها، تامین کالاهای مورد نیاز مردم، ایجاد آرامش و ثبات نسبی در بازار و تعادل در قیمت کالاها و جلوگیری گرانفروشی است.

دیانتی بیان کرد: علاوه بر توزیع ۲۵۶ تُن انواع کالاهای اساسی در میاندوآب به منظور تنظیم بازار، طی ماه‌های اخیر، ۵۵ تن برنج، ۱۵ تن مرغ و هفت تن روغن به نرخ دولتی در سطح شهرستان توزیع شده است.

وی گفت: علاوه بر مقادیر توزیع شده از کالاهای اساسی، ۹۲ تن برنج، ۵۰ تن قند، ۳۱ تن شکر و شش تن تخم مرغ نیز در ایام دهه مبارک فجر در سطح شهرستان توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید..
بودجه مناسبی برای احیای دریاچه ارومیه پیش‌بینی شد
لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=393976

ثبت دیدگاه