تاریخ : دوشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۱
فرماندار تکاب:

تمهیدات اسکان اضطراری مسافران زمستانی در جاده‌ها فراهم شده است

  • کد خبر : 393624
  • 28 دی 1400 - 10:30
تمهیدات اسکان اضطراری مسافران زمستانی در جاده‌ها فراهم شده است
ستوده‌فر گفت: تمهیدات اسکان اضطراری مسافران زمستانی و گرفتار شده در جاده‌ها فراهم شده و به این منظور مدرسه غزال روستای چوپلو در محور تکاب - شاهین‌دژ و مدرسه‌های شبانه‌روزی شهید عراقی و الغدیر در شهر تکاب برای پذیرش مسافران آماده و تجهیز شده‌است.

به گزارش اروم نیوز، امیر ستوده‌فر در جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران تکاب گفت: انجمن معادن تکاب جهت برف‌روبی و بازگشایی محورهای روستایی در صورت نیاز تجهیزات و ماشین آلات خود را در اختیار راهداران قراردهد.

وی با اشاره به اینکه از ظرفیت نیروهای بسیج در برف‌روبی و عملیات راهداری جاده‌های تکاب استفاده شود، اظهار کرد: اداره های خدمات رسان توان و ظرفیت عملیاتی خود را افزایش داده و به همه نیروها و کارکنان خود فراخوان دهند تا پایان بارش برف پای‌کار باشند.

فرماندار تکاب با تاکید بر افزایش هماهنگی ادارات خدمات رسان و تسریع در برف‌روبی محورها افزود: تمهیدات اسکان اضطراری مسافران زمستانی و گرفتار شده در جاده‌ها فراهم شده و به این منظور مدرسه غزال روستای چوپلو در محور تکاب – شاهیندژ و مدرسه های شبانه‌روزی شهید عراقی و الغدیر در شهر تکاب برای پذیرش مسافران آماده و تجهیز شده‌است.

ستوده‌فر با اشاره به اینکه عملیات راهداری و برف روبی جاده ها بی‌وقفه ادامه دارد، گفت: ماشین آلات راهداری معادن طلا زرشوران و آقدره تکاب به عملیات برف‌روبی و بازگشایی جاده ها ملحق شوند.

وی بیان کرد: نیروهای امدادی، خدماتی و انتظامی تکاب از جمله ماموران انتظامی، راهداران، پلیس‌راه، امدادگران جاده ای هلال احمر، شهرداری و اورژانس از روز جمعه گذشته در حال ارائه خدمات در جاده‌ها و معابر عمومی هستند.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید..
بودجه مناسبی برای احیای دریاچه ارومیه پیش‌بینی شد
لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=393624

ثبت دیدگاه