تاریخ : دوشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۱
با تلاش ماموران انجام شد؛

٣٢ کیلومتر تلاش در ٣ ساعت برای نجات مادر باردار در بوکان

  • کد خبر : 393536
  • 27 دی 1400 - 14:16
٣٢ کیلومتر تلاش در ٣ ساعت برای نجات مادر باردار در بوکان
همزمان با بارش شدید برف در شهرستان بوکان نیروهای فوریت های پزشکی بوکان در تلاشی ۳ساعته و طی فاصله ۳۲ کیلومتری موفق به نجات مادر باردار روستایی شدند.

به گزارش اروم نیوز، به نقل از کانی پرس، سرپرست فرمانداری و رئیس شورای مدیریت بحران شهرستان بوکان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: تلاش ۳ساعته امداد رسانان مدیریت بحران برای کمک به مادر باردار با طی ۳۲کیلومتر مسافت بوکان تا روستای اربنوس با نجات مادر و نوزاد به ثمر نشست.

باباخان اسکندری افزود: با تلاش های اورژانس شهرسیمینه، وامدادگران ١١۵ و راهداران، مادر باردار که جزو زایمان های دارای خطر بودند به بیمارستان بوکان منتقل شد.

وی ادامه داد: به علت شدت بارش برف و خاکی بودن مسیر، دو دستگاه ماشین سنگین و نیمه سنگین راهداری و شبکه بهداشت ودرمان در این امداد رسانی سه ساعته حضور داشتند.

سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان افزود: برای امداد رسانی به این مادر باردار ٢ نفر از مرکز فوریت های پزشکی، ۱ ماما، و ٢ راهدار حضورداشتند.

اسکندری در ادامه با تشریح وضعیت فعلی شهرستان به خبرنگار ما گفت؛ با توجه به بارش شدید برف و یخبندان در سطح تمامی محور های مواصلاتی، از رانندگان محترم تقاضا داریم ضمن پرهیز از سفرهای غیرضروری به هشدارهای صادره از سوی ارگانهای مربوطه توجه داشته باشند.

انتهای پیام /

بیشتر بخوانید..
۵۰ هزار میلیارد تومان در سفر رئیس جمهور برای توسعه آذربایجان غربی اختصاص یافت
لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=393536

ثبت دیدگاه