تاریخ : جمعه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۱
امام جمعه ارومیه:

مسوولان رسیدگی به مشکلات حمل و نقل شهری را دراولویت قرار دهند

  • کد خبر : 393099
  • 24 دی 1400 - 13:34
مسوولان رسیدگی به مشکلات حمل و نقل شهری را دراولویت قرار دهند
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: مسوولان مدیریت شهری به مساله حمل و نقل شهری توجه کنند و این مساله را مدیریت کنند زیرا اگر این مساله طولانی گردد مشکل دیگر قابل حل شدن نیست و چهره شهر نامناسب جلوه می‌کند.

به گزارش اروم نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی در خطبه های نماز جمعه این هفته ارومیه با اشاره به اینکه باید محیط زندگی انسان پاک و منظم باشد، اضافه کرد: خداوند متعال به این امر تاکید دارد که بنده‌های او در محیطی زیبا و به صورت منظم زندگی کنند و این امر در اولویت مدیریت شهری باشد.

وی  با اشاره به مشکل سیب در این استان،گفت: مسوولان باید با برنامه چندین ساله ااین مساله را مدیریت کنند تا این محصول حمایت شود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: مسوولان باید برنامه چندین ساله امکان صادرات سیب را به راحتی فراهم کنند تا مشکلی برای کشاورزان پیش نیاید و مشکل جندین ساله رفع گردد.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی با اشاره به اینکه قیام مردم قم از یادها فراموش نشده است، گفت:  در این روز قیام امام راحل اوج گرفت و باید این روز تاریخ ساز در جامعه و در بین نسل جوان رواج یابد.

وی گفت: دشمنان دین اسلام را هدف قرار داده‌اند و قصد دارند احکام دین در جامعه به درستی اجرایی نشود و باید مقابل این نقشه دشمنان با قدرت ایستادگی کرد.

وی با اشاره به فرارسیدن روز تکریم از مادران و همسران شهدا، ادامه داد:  مادران و همسران شهدا، انسان‌های صبوری هستند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه، با اشاره به لزوم بروخورد مودبانه با جماعت، گفت: انسان اگر هم بخواهد قهر کند، باید این رفتار مودبانه و در شان انسان باشد.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی بیان کرد: انسان باید رفتاری پسندیده و مورد رضایت خداوند متعال را در جامعه داشته باشد زیرا رفتار نیکو مورد تاکید خداوند متعال است.

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=393099

ثبت دیدگاه