تاریخ : شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱

کارگاه «طراحی و دوخت چادر» در فرهنگسرای سرو افتتاح می‌شود

  • کد خبر : 392487
  • 19 دی 1400 - 11:03
کارگاه «طراحی و دوخت چادر» در فرهنگسرای سرو افتتاح می‌شود
فرهنگسرای سرو کارگاه تخصصی «طراحی و دوخت چادر» را در سه سطح مبتدی، حرفه‌ای و پیشرفته زیر نظر سیده راضیه ابراهیمیان برگزار می‌کند.

 

این مرکز فرهنگی براساس سیاست سازمانی و اولویت کاری خود توجه ویژه به موضوع عفاف و حجاب داشته و برای گسترش و توسعه فرهنگ استفاده از پوشش اسلامی و چادر این کارگاه آموزشی عملی را در سه ترم و براساس کتاب «کلیات طراحی تا دوخت چادر» برگزار می‌کند.

در ترم اول این کارگاه تخصصی که در سطح مبتدی برگزار می‌شود، هنرجویان با الگوسازی و دوخت پوشش اسلامی آشنا شده و چادر‌های رایج در کشورمان به آن‌ها معرفی می‌شود. در ترم دوم که در سطح حرفه‌ای برگزار می‌شود، الگوسازی و دوخت چادر به آنان آموزش داده شده و در ترم سوم یا پیشرفته، طراحی و دوخت پوشش‌های اسلامی و چادر‌های پیشنهادی آموزش داده می‌شود. هم‌چنین مولفه‌های راحتی در این پوشش مورد بررسی قرار می‌گیرد.

براساس این گزارش، فرهنگسرای سرو از کلیه دانشجویان و هنرجویان کشور دعوت می‌کند با حضور در این کارگاه تخصصی، آموزش طراحی و دوخت چادر را فرا بگیرند. مدرس این دوره سیده راضیه ابراهیمیان است.

براساس این گزارش، مراسم افتتاحیه این کارگاه روز یک‌شنبه ۱۹ دی‌ از ساعت ۱۴ با حضور سیدعلیرضا فاطمیان پور معاون سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، اتحادیه پوشاک، انجمن تولیدکنندگان حجاب و عفاف و … در فرهنگسرای سرو برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه که با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود می‌توانند به فرهنگسرای سرو واقع در خیابان، ولی عصر (عج)، ضلع شمالی بوستان ساعی، کوی ساعی یکم مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۸۸۱۸۷۹ تماس بگیرند.

انتهای پیام/ ۱۲۱

بیشتر بخوانید..
۱۵۷ مصوبه برای توسعه آذربایجان غربی به تصویب رسید/آذربایجان غربی می تواند به تولیدکننده اصلی کالاهای اساسی کشاورزی تبدیل شود
لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=392487

ثبت دیدگاه