تاریخ : جمعه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۱
فرماندار میاندوآب:

۶۰ درصد جمعیت هدف در میاندوآب واکسن کرونا زده‌اند

  • کد خبر : 385644
  • 08 مهر 1400 - 8:08
۶۰ درصد جمعیت هدف در میاندوآب واکسن کرونا زده‌اند
فرماندار میاندوآب گفت: تاکنون ۱۶۰ هزار دز واکسن کرونا در شهرستان میاندوآب به جامعه هدف تزریق شده است و با این آمار حدود ۶۰ درصد جمعیت در شهرستان یک دز واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

به گزارش اروم نیوز، حسام شیرازه محبت در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به تداوم اجرای طرح شهید سلیمانی در میاندوآب، اظهار کرد: طرح شهید سلیمانی، طرح ارزشمندی بوده و در راستای اجرای این طرح با همکاری مجموعه سپاه و بسیج و شبکه بهداشت و درمان شهرستان، مرکز واکسیناسیون خودرویی نیز در میاندوآب فعالیت خود را شروع کرده است.

فرماندار میاندوآب افزود: تاکنون ۱۶۰ هزار دز واکسن کرونا در شهرستان میاندوآب به جامعه هدف تزریق شده و حدود ۶۰ درصد جمعیت در شهرستان یک دز واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

وی به واکسیناسیون دانش آموزان نیز در میاندوآب اشاره کرد و گفت: بیش از سه هزار و ۵۰۰ دانش آموز در میاندوآب واکسن کرونا را تزریق کرده اند.

شیرازه محبت با تاکید بر اینکه مردم نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند، تصریح کرد: از شهروندان انتظار داریم برای قطع زنجیره انتقال بیماری در مراکز واکسیناسیون حضور یابند، هیچ مشکلی در تامین واکسن وجود ندارد و از مردم خواهش میکنیم با حضور در مراکز واکسیناسیون واکسن خود را تزریق کنند .

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید..
مشکلی در تامین کالاهای اساسی نداریم/ قیمت نان تغییر نیافته است
لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=385644

ثبت دیدگاه