تاریخ : شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱
امام جمعه خوی:

مشارکت گسترده در انتخابات تضمین کننده آینده کشور است

  • کد خبر : 377225
  • 16 خرداد 1400 - 8:00
مشارکت گسترده در انتخابات تضمین کننده آینده کشور است
حجت الاسلام و المسلمین شکوری گفت: باید بدانیم که شرکت گسترده و انتخاب اصلح و آگاهانه در انتخابات متضمن آینده کشور بوده و هرگونه چشم طمع دشمنان جمهوری اسلامی ایران را از کشور دور خواهد ساخت.

به گزارش اروم نیوز، حجت الاسلام و المسلمین سیدرضی شکوری امام جمعه خوی در گفت و گو با آذرباخیش، اظهار داشت: باید به این مساله توجه کرد که  ۲ گزینه ولایت و مردمی بودن انقلاب اسلامی، آن را از گزند همه فتنه ها و براندازی ها و کینه دشمنان قسم خورده نظام در امان نگه داشته است.

امام جمعه خوی بیان کرد: نقش مردم در حفظ آرمانهای انقلاب بسیار برجسته و نقش آفرین است و مشروعیت به نظام و انقلاب برخواسته از دل مردم می باشد بنابراین نقش مردم در طی مسیر پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است.

وی در ادامه گفت: باید بدانیم که شرکت گسترده و انتخاب اصلح و آگاهانه در انتخابات متضمن آینده کشور بوده و هرگونه چشم طمع دشمنان ایران اسلامی را دور خواهد ساخت.

حجت‌الاسلام شکوری با اشاره به سخنان امروز رهبری تاکید کرد: امروز فضای مجازی مهمترین ابزار اطلاع رسانی و زمینه ای برای تبلیغ دوست و دشمن تبدیل شده است.

وی اضافه کرد: نباید گذاشت حرمت ها به راحتی در فضای مجازی شکسته شود و با آبروی افراد بازی کرد این وظیفه شرعی و واجب هر مسلمانی است که از دامن زدن به شایعات در این ایام انتخابات بپرهیزد.

امام جمعه خوی اظهار داشت : از هرگونه وعده ای که دور از واقعیت و صلاح کشور باشد باید نامزدهای ریاست جمهوری از آن دوری کنند و با برنامه ریزی صحیح و مدیریت شده کشور را به سوی پیشرفت و آبادانی سوق دهند.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید..
اجرای سرود سلام فرمانده به زبان آذری مقابل وزیر میراث فرهنگی در ماکو
لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=377225

ثبت دیدگاه