تاریخ : شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱
نماینده مجلس:

اظهارات ظریف نشان از خیانت دارد/ برخی از سخنان تکرار اظهارات خصمانه دشمنان است

  • کد خبر : 375877
  • 18 اردیبهشت 1400 - 10:20
اظهارات ظریف نشان از خیانت دارد/ برخی از سخنان تکرار اظهارات خصمانه دشمنان است
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اظهارات وزیر امور خارجه کشور، گفت: این اظهارات نشان از یک خیانت و نیز خیانت در قضيه برجام را دارد و نظام نباید به وی اعتماد کند.

مهدی عیسی زاده در گفت وگو با اروم نیوز، با انتقاد شدید از اظهارات وزیر امور خارجه، اظهار کرد: ظریف با این اظهارات نسنجیده یک خطای تاریخی کرده است.

وی با بیان اینکه این اظهارات نشان می دهد که نمی توان ظریف را محرم دانست، افزود: برخی از این اظهارات تکرار اظهارات خصمانه دشمنان است.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: این سخنان و مخالفت با میدان یعنی مخالفت با  شهدا، مدافعان حرم، شهدای مقاومت و شهدای انقلاب‌ و هشت سال دفاع مقدس و یاران امام(ره) است.

عیسی زاده تصریح کرد: وقتی وزیری در مخالفت با میدان صحبت می کند یعنی در واقع بر خلاف اصول و آرمان های امام و رهبری حرکت می کند.

وی افزود: مخالفت با میدان یعنی حرکت و مخالفت با اصول و مسیری که رهبر انقلاب ترسیم کرده اند.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که مجلس انقلابی قاطعانه به این اظهارات ظریف پاسخ خواهد داد، افزود: مجلس انقلابی باید از عزت و اقتدار میدان در مقابل این اظهارات دفاع کرده و پاسخ انقلابی و قاطع دهد.

عیسی زاده افزود: سربازان ولایت در هر حزب و گروهی در دفاع از سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مرد میدان، وارد میدان شده و مانند ایشان که می گفتند نه سازش، نه تسلیم، نبرد با آمریکا و نبرد با صهیونیست ها و نبرد با کج روی ها و نبرد با مسامحه کاران، نبرد با کسانی که با خون شهدا معامله می کنند، با این گونه افراد مقابله کنند.

وی با بیان اینکه جای خیانتکاران در سیاست خارجی نیست، تصریح کرد: باید پرچم جمهوری اسلامی و پرچم شهدا هر روز برافراشته شود و از مصلحت اندیشی خودداری کرده و مانند مالک اشتر  در کنار علی (ع) بوده و دست خیانت کاران را قطع کرد.

بیشتر بخوانید..
اجرای سرود سلام فرمانده به زبان آذری مقابل وزیر میراث فرهنگی در ماکو

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=375877

ثبت دیدگاه