تاریخ : دوشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۱
در سایه انقلاب اسلامی؛

۱۰۰ درصد روستاهای پلدشت از خدمات آموزشی بهره‌مند هستند

  • کد خبر : 374937
  • 30 فروردین 1400 - 11:05
۱۰۰ درصد روستاهای پلدشت از خدمات آموزشی بهره‌مند هستند
رییس آموزش و پرورش پلدشت گفت: پیش از انقلاب 45 درصد از روستاهای پلدشت از نعمت مدارس و مکان آموزشی برخوردار بودند که به برکت انقلاب اسلامی امروزه 100درصد روستاهای شهرستان از مدارس آموزشی برخوردار هستند.

به گزارش اروم نیوز، احمد قربانی در گفت و گو با آراز سسی با اشاره به میزان پیشرفت‌های آموزشی طی انقلاب اسلامی، گفت: وضعیت آموزشی قبل از انقلاب در شان مردم نبود و امروزه تنها در شهرستان پلدشت ۱۰ هزار دانش آموز در ۸۱ مدرسه مشغول به تحصیل است.

وی ادامه داد: تجهیز مدارس به سیستم های رایانه ای، پروژکتور و تخته های هوشمند از امکانات این مدارس برای تدریس حرفه ای است.

رییس آموزش و پرورش پلدشت، تصریح کرد: قبل از انقلاب تنها یک سالن ورزشی در سطح شهرستان بود که امروزه در سایه پیشرفت و لطف خداوند این عدد به پنج سالن ورزشی و ۲ خانه معلم رسیده است.

قربانی اظهار کرد: در دنیای امروز که علم و تکنولوژی با رشد و گسترش وسیع و جهان شمول به عنوان عامل مهم و اساسی در فرایند رشد و توسعه ی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جوامع بشری به حساب می آیند.

وی ادامه داد: نهادها و نظام های تربیتی و آموزشی و حرفه آموزی نقشی بس عظیم و پراهمیتّی را به دست آورده اند؛ عنایت روزافزون به نوع و گسترش تربیت و آموزش ضرورتی انکار ناپذیر است که ناشی از آهنگ سریع تغییرات در عرصه های مختلف اقتصادی، اجتماعی جوامع می باشد.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید..
توزیع یک هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان توسط سپاه پلدشت
لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=374937
  • منبع : آراز سسی

ثبت دیدگاه