تاریخ : شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱
با تلاش ماموران انتظامی‌؛

۱۷ تن نهاده دامی خارج از شبکه توزیع در میاندوآب کشف شد

  • کد خبر : 374080
  • 13 فروردین 1400 - 2:49
۱۷ تن نهاده دامی خارج از شبکه توزیع در میاندوآب کشف شد
سرپرست انتظامی میاندوآب گفت: ۱۷ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم نهاده دامی ذرت توزیعی خارج از شبکه در ایستگاه ایست و بازرسی شهید محمدنژاد این شهرستان کشف شد.

به گزارش اروم نیوز، سرهنگ فخرالدین رستم پور در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر  اظهار داشت: در راستای برخورد با اختلالگران و مفسدان اقتصادی و برابر اخبار واصله مبنی بر اینکه افرادی فرصت طلب و سود جو با خرید نهاده‌های دامی یارانه‌ای در شهرهای جنوبی استان، اقدام به فروش آزاد آن در شهرهای عمقی کشور می کنند ، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی میاندوآب‌ قرار گرفت.

وی افزود: در این زمینه ماموران ایست بازرسی شهیدمحمدنژاد میاندوآب حین کنترل خودرو های عبوری به دو دستگاه خودرو کامیون باری و سایپا مشکوک و آنها را متوقف کردند.

سرپرست انتظامی میاندوآب گفت: در بازرسی از خودرو ها  ۱۷ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم نهاده دامی ذرت توزیعی خارج از شبکه به ارزش ۸۷۵ میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ رستم پور با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش برآوردی اقلام مکشوفه، ۸۷۵ میلیون ریال است، افزود: در این رابطه ۲ نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید..
دولت موضوعات مختلف را به مذاکرات گره نزده است/ فراهم کردن زیرساخت های ارتباطی یکی از اولویت های دولت است
لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=374080

ثبت دیدگاه