تاریخ : شنبه, ۲ مهر , ۱۴۰۱
همزمان با ایام نوروز؛

٢٩٠٠ دستگاه خودرو در آذربایجان‌غربی آماده جابجایی مسافران است

  • کد خبر : 373444
  • 30 اسفند 1399 - 1:41
٢٩٠٠ دستگاه خودرو در آذربایجان‌غربی آماده جابجایی مسافران است
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی با اشاره به اجرای مقدمات کامل سفرهای نوروزی با رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: ۲ هزار و ۹۱۱ دستگاه خودرو عمومی آماده جابجایی مسافران نوروزی استان است.

ارسلان شکری در گفت و گو با اروم نیوز، افزود: ۶۶۸ دستگاه اتوبوس ، ۹۱۶ دستگاه مینی بوس ، ۱۱۸۷ دستگاه سواری و بالغ بر ۴۲۰۰ نفر راننده و کمک راننده و ۱۴۰ دستگاه اتوبوس  VIP برای خدمات رسانی در ایام نوروز  آمادگی کامل دارند.

وی ادامه داد: استقرار اکیپ ویژه نوروزی جهت بازرسی و بازدید از محورها و مجتمع های خدماتی و راهدارخانه، برنامه ریزی گشت مشترک نوروزی با پلیس راه در تمام استان و ادارات تابعه، کشیک نوروزی ۲۴ ساعته مرکز مدیریت راهها از جمله اقدامات برای سفر ایمن شهروندان در استان به شمار می رود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی اظهار کرد: نظارت بر مراکز معاینه فنی و افزایش ساعات کنترل معاینه فنی و دقت در کنترل روند فعالیت این مراکز، نظارت بر کیفیت و کنترل فروش بلیط اینترنتی و حضوری و خدمات‌دهی ناوگان مسافری عمومی از اقدامات این سازمان است.

شکری اضافه کرد: نظارت بر چگونگی رعایت پروتکل های بهداشتی و استقرار گیت های ضدعفونی کننده بخشی دیگر از آمادگی های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی برای استقبال از بهار  است.

انتهای پیام /

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=373444

ثبت دیدگاه