تاریخ : شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱
جلال زاده:

انقلاب اسلامی جزو حرکت‌های بی‌نظیر تاریخی است

  • کد خبر : 371349
  • 22 بهمن 1399 - 9:47
انقلاب اسلامی جزو حرکت‌های بی‌نظیر تاریخی است
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ایران درقرن حاضر جزو حرکت‌های بی نظیر تاریخی توسط حضرت امام (ره) وپای مردی ملت ایران بود.

وحید جلال زاده در گفت و گو با اروم نیوز، اظهار داشت: در دنیا کسی باور نداشت که انقلابی صورت گیرد و به پیروزی دست یابد و با تمام این تفکرات این امر صورت گرفت و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.

وی ادامه داد: دشمنان ایران همیشه بر طبل فروپاشی و سقوط جمهوری اسلامی ایران میکوبند و  برخلاف این ادعاها مردم ایران هم چنان سرافزار و سربلند هستند.
نماینده مردم ارومیه درمجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم، اسلام و امام راحل سه پایه اصلی انقلاب بود که براساس آرمان‌های استقلال، آزادی، عدالت و معنویت شکل گرفت.
جلال زاده اظهار داست: این رابطه وثیق امت و امام بود که با پیروی به اصول اسلام توانست پشت دیکتاتوری پهلوی را به خاک بمالد و پیروز شود.
وی ادامه داد: مردم هم چنان پای انقلاب ایستاده‌اند و اگر آرمان‌های استقلال، آزادی و معنویت را کم رنگ کنیم استمرار جمهوری اسلامی ضعیف خواهد بود و  باید تلاش کنیم تا رضایت مردم جلب شود‌.
به گفته وی: ۲۲بهمن شیرین است چون ملت ایران دیکتاتوری پهلوی راشکست دادند و به جای آن نظام مقدس جمهوری اسلامی برپایه اسلام به پیروزی رسید.

بیشتر بخوانید..
غبارروبی مزار شهدای گمنام
لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=371349

ثبت دیدگاه