تاریخ : چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی:

شهید سلیمانی نمونه بارز مدیریت جهادی است

  • کد خبر : 368528
  • 13 دی 1399 - 8:52
شهید سلیمانی نمونه بارز مدیریت جهادی است
عیسی زاده با اشاره به اینکه شهید سلیمانی نمونه بارز مدیریت جهادی و انقلابی است، گفت: شهید سلیمانی با تاسی از مکتب عاشورا و سید الشهدا(ع) مدیریت انقلابی و جهادگونه را در امور خود به کار می‌بردند.

به گزارش اروم نیوز، مهدی عیسی زاده در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر اظهار داشت: باید مکتب و روش شهید سلیمانی به نسل امروزی منتقل شود زیرا این مکتب انباشه از ساده زیستی و صداقت و ایثار و تلاش، قناعت، توکل به خداوند تبارک و تعالی است.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهید سلیمانی شعار هیهات منا الذله را تعبیر کرد، افزود: هر فرد ایرانی وظیفه دارد در راستای ترویج مکتب حاج قاسم قدم بردارد.

عیسی زاده با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان علیه انقلاب اسلامی، گفت: باید در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن که اعتقاد و ارزش و آرمان‌های ما را نشانه گرفته است، به دنبال تبیین مکتب حاج قاسم که الهام گرفته از مکتب اباعبدالله الحسین(ع) است، باشیم.

وی فاصله گرفتن از مکتب و آرمان شهدا و انقلاب را عاملی برای دنیازدگی برشمرد و بیان کرد: اگر خود را با فرهنگ بیگانه تنظیم کنیم، به طور قطع نخواهیم توانست آرمان های حاج قاسم و مکتب سیدالشهدا(ع) را پیاده کنیم.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید..
۵۶ جایگاه سی ان جی در جنوب آذربایجان غربی فعال است
لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=368528

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه