تاریخ : سه شنبه, ۲۸ دی , ۱۴۰۰
طی 9 ساعت؛

۵ خودرو در روستاهای بوکان سوخت

  • کد خبر : 367793
  • 29 آذر 1399 - 9:46
۵ خودرو در روستاهای بوکان سوخت
در فاصله زمانی ۹ ساعت به علت های مخالف ۵ خودور در بوکان طعمه حریق شده و در آتش سوختند.

به گزارش اروم نیوز به نقل از کانی پرس؛ مسئول روابط عمومی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان در گفتگو با کانی پرس ضمن تشریح این حوادث گفت:حوالی ساعت ۴ بامداد امروز پس از اطلاع و تماس از روستای بیگ اویسی مبنی بر آتش سوزی، بلافاصله یک تیم از آتش نشانان ایستگاه ۳ این سازمان به محل اعزام شدند.

ظاهر فیضه عنوان کرد: پس از گذشت دقایقی نیروهای آتش نشان خود را به محل حادثه رسانند اما به علت شدت حریق یک تیم دیگر نیز از آتش نشانان ایستگاه ۱ این سازمان نیز برای کمک به محل اعزام شد.

وی افزود: آتش نشانان اعزامی پس از گذشت عملیاتی یک ساعته توانستند حریق مذکور را اطفا نمایند هر چند متاسفانه  این آتش سوزی خسارات سنگینی به بار آورد.

مسئول روابط عومی آتش نشانی بوکان اضافه کرد متاسفانه در این حادثه یک دستگاه خودروی پژو پارس و نیز یک دستگاه تراکتور بصورت کامل در آتش سوخت و به خودروی دیگر سمند و یک دستگاه سه چرخه نیز آسیب هایی وارد شد.

وی همچنین در خصوص حادثه دیگر نیز عنوان کرد: با گذشت ۹ ساعت از حادثه اول یعنی در ساعت ۱۳ بعد از ظهر امروز شنبه نیز گاراژی در روستای ترکمانکندی طعمه حریق شد که با حضور سریع آتش نشانان و تلاش نیروهای مردمی از گسترش خسارات جلوگیری بعمل آمد.

فیضه تصریح کرد: در این حادثه نیز متاسفانه به یک دستگاه تراکتور خساراتی وارد شد که البته علت این حوادث در دست برسی است.

مسئول روابط عممی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان خاطر نشان کرد: در این فصل سرد رعایت نکات ایمنی بویژه در مکان های سربسته بویژه در هنگام استفاده از وسائل گرمایشی نفتی زروری و لازم اجرا است.

بیشتر بخوانید..
٣٢ کیلومتر تلاش در ٣ ساعت برای نجات مادر باردار در بوکان

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=367793

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.