وی افزود: امنیت شهر و شهروندان عزیز در اولویت کاری پلیس بوده و فعالیت های شبانه روزی و خستگی ناپذیر در تمامی زمینه ها و ماموریت های محوله موید این واقعیت است.

فرمانده انتظامی بوکان، عنوان کرد: مبارزه بی امان با تهیه و توزیع مواد مخدر و کشفیات آن، کشفیات قابل توجه در موضوع سرقت، کشف سریع جرایم،خصوصا جرایم خشن و دستگیری عاملین آن (قتل و چاقو کشی)، توقیف خودروها و موتورسیکلت های فاقد پلاک و پلاک مخدوش که در بیشتر جرایم ازآن استفاده می شود و نیز مبارزه با قاچاق مشروبات الکلی، از جمله خدمات شاخص و قابل استناد نیروی انتظامی در راستای ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان است.

وی ادامه داد: همکاری خوب، دو سویه و مداوم بین پلیس و شهروندان محترم وجود دارد و این قوت قلب برای پرسنل خدوم انتظامی است، تلاش های مداوم پرسنل انتظامی بوکان در کنار فرهنگ بالا و ریشه دار مردم بوکان و احترام عموم جامعه شهرستان به حقوق شهروندی، اجازه جولان به مخلان آسایش عمومی را نخواهد داد.

حیدری، بیان داشت: اراذل و اوباش و افرادی که با ظاهر و پوشش نامتعارف و حضور در جامعه باعث ایجاد نگرانی در بین مردم شوند از برخورد قاطعانه و سخت پلیس در امان نخواهند ماند.

وی با اشاره به اولویت های وقوع جرایم در بوکان، گفت: نزاع و درگیری های فردی از جمله موضوعات پرونده ها در بوکان است، بیشتر نزاع ها در پی اختلاف حساب و درگیری های لفظی ساده و حتی برخوردهای ترافیکی به وجود می آید.

فرمانده انتظامی بوکان، گفت: مساله ارتقای امنیت اجتماعی یک وظیفه همگانی بوده و تمام نهادها مسئول هستند، ما انتظار داریم تمام نهادها هم از نظر علمی و پژوهشی و هم از نظر عملی در بحث ارتقای امنیت اجتماعی به ویژه پیشگیری از نزاع و درگیری احساس مسئولیت کرده و با پلیس همکاری کنند.

لازم به ذکر است، طی چند روز گذشته جولان و اربده کشی چند نفر از ارازل و اوباش در سطح شهر واکنش های مختلفی را از سوی رسانه ها و مردم به همراه داشته است.

انتهای پیام/