تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰
3

باید حس مطالبه گری را در بین مردم و رسانه ها تقویت شود

  • کد خبر : 354515
  • 27 اردیبهشت 1399 - 16:57
باید حس مطالبه گری را در بین مردم و رسانه ها تقویت شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت گفت: باید حس مطالبه گری را در بین مردم و رسانه ها تقویت کنیم، انتقاد بسیار خوب است بشرطی که هدف تخریب مسئول نباشد.

به گزارش اروم نیوز به نقل از  آراز سسی،سرهنگ پاسدار منصور یوسفی با اشاره به روز 27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات گفت: در دنیای امروز خبرنگاران و روابط عمومی ها به عنوان عناصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف، نقش ویژه و مهمی در جهت ایجاد ارتباط و تعاملات فکری و اطلاعاتی ایفاء می کنند.

وی تصریح کرد: امروزه در تمام دنیا ادارت و سازمان های موفق سازمان هایی هستند که مدیران و کارکنان روابط عمومی آنها بدانند که چگونه باید به شکلی شفاف و آگاهانه به تجزیه و تحلیل امور مبتلابه سازمان خود و رفع و رجوع مسائل بپردازند و نقش مهم خود را در تعیین سمت و سوی سیاست‌های همگانی ایفا کنند.

وی اظهار کرد: کیفیت رابطه‌ای که ما با دیگران داریم در سرنوشت، آینده و در شکل گیری روابط بعدی ما به شدت موثر است و  هر چه قدر این روابط محکم‌تر باشد ما به اهدافمان نزدیک‌تر میشویم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت افزود: باید حس مطالبه گری را در بین مردم و رسانه ها تقویت کنیم، انتقاد بسیار خوب است بشرطی که هدف تخریب مسئول نباشد.

به گفته وی اصحاب رسانه و مدیران شبکات اجتماعی باید وحدت رویه خود را حفظ کنند.

در پایان از خبرنگاران شهرستان و روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج سپاه پلدشت تجلیل شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=354515

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.