تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰
3

اهدای دستگاه شوک قلبی توسط خیر بازرگانی به بخش درمان

  • کد خبر : 353692
  • 17 اردیبهشت 1399 - 16:57
اهدای دستگاه شوک قلبی توسط خیر بازرگانی به بخش درمان

یک دستگاه دی سی شوک قلبی و ۱۵۰ ملحفه یکبار مصرف تخت بیمار از سوی خیر نیک اندیش بازرگانی به بخش درمان شهرستان ماکو اهدا شد.

به گزارش  اروم نیوز، مدیر شبکه بهداشت و درمان ماکو  در گفت و گو با خبرنگار مرزداران، گفت : یک دستگاه دی سی شوک قلبی و ۱۵۰ ملحفه یکبار مصرف تخت بیمار از سوی خیر نیک اندیش بازرگانی به بخش درمان اهدا شد.

رحیم صمدی افزود : کاربردی و راحتی استفاده پرسنل بیمارستان از این دستگاه را می توان شاخصترین ویژگی این دستگاه عنوان کرد .

وی با بیان اینکه ارزش ریالی این اقلام یک میلیارد ریال است، تصریح کرد: این دستگاه از نوع ZOLL  بوده و هم اکنون ۱۱ دستگاه دیگر از این نوع نیز در بیمارستان فجر ماکو وجود دارد و می توان گفت از کاربردی ترین و با کیفیت ترین دستگاههای شوک محسوب می شود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان ماکو با اشاره بر اینکه دستگاه شوک قلبی معیوب مرکز سلامت بازرگان نیز تعمیر شده است، گفت : با معیوب شدن این دستگاه خیر نیک اندیش بازرگانی اقدام به خرید این دستگاه کرده و از آنجایی که هر بیماری که دچار ایست قلبی میشود  صدم ثانیه ها بر او سرنوشت ساز است، وجود این دستگاه در کنار دستگاه پشتیبان دیگر در بازرگان کمک فراوانی برای بیماران خواهد داشت.

صمدی با اشاره به شروع مذاکرات و رایزنی ها برای احداث مرکز جامع سلامت تیپ یک بازرگان به همت خیرین و سازمان منطقه آزاد تجاری_صنعتی ماکو، گفت: امید داریم مراحل اداری و واگذاری زمین به زودی به وهله اجرا گذاشته شود.

 

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=353692

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.