تاریخ : سه شنبه, ۲۸ دی , ۱۴۰۰

خدمت بی منت فرزندان انقلاب در سخت ترین شرایط جوی/ هفتمین خانه مددجویی کمیته امداد بوکان با مشارکت سپاه به بهره برداری رسید

  • کد خبر : 348650
  • 23 بهمن 1398 - 9:37
خدمت بی منت فرزندان انقلاب در سخت ترین شرایط جوی/ هفتمین خانه مددجویی کمیته امداد بوکان با مشارکت سپاه به بهره برداری رسید

هفتمین خانه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) با مشارکت سپاه در بوکان افتتاح شد.

به گزارش اروم نیوز، با وجود بارش شدید برف و کولاک شدید، هفتمین خانه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) توسط قرارگاه محرومیت زدایی حمزه سید الشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه و بسیج سازندگی سپاه بوکان به بهره برداری رسید.

در آئین افتتاح این منزل مسکونی که در شرایط نامساعد جوی و بارش شدید برف و کولاک شدید و با حضور چندی از مسئولان شهرستانی در روستای کوره کانی برگزار شد، فرمانده سپاه بوکان اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه شمال غرب در سه جبهه محرومیت زدایی، برقراری امنیت پایدار و عمران و آبادانی در حال فعالیت است که خوشبختانه به موفقیت های بسیار چشمگیری نیز دست یافته است.

وی، افزود: در حوزه محرومیت زدایی، سپاه بوکان با همکاری قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) در بخش مختلف ساخت منازل مسکونی برای مددجویان، راه، آب رسانی، اهدای جهزیه در سال جاری فعالیت ویژه ای را در دستور کار خود قرار داده است.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی، ادامه داد: هم اکنون شاهد افتتاح هفتمین منزل مدد جویی از محل اعتبارات محرومیت زدایی قرارگاه حمزه(ع) با همکاری بسیج سازندگی سپاه بوکان در روستای کوره کانی هستیم.

وی، تصریح کرد: جدای از این هفت باب منزل که از اول سال تا کنون به بهره برداری رسیده است امید است تا پایان سال جاری ۶ باب مسکن دیگر نیز در روستاهای محروم تحویل مد جویان شود.

فرمانده سپاه بوکان، ادامه داد: تا کنون سپاه بوکان از آغاز این طرح نزدیک ۱۳ منزل مسکونی را با اعتباری بیش از ۵۰۰ میلیون تومان احداث و به مددجویان در روستاهای محروم بوکان تحویل داده است.

بیشتر بخوانید..
٣٢ کیلومتر تلاش در ٣ ساعت برای نجات مادر باردار در بوکان

این منازل مسکونی در متراژ ۵۰ متر و با اعتباری بلغ بر ۵۰ میلیون تومان توسط سپاه پاسداران برای مددجویان واجد شرایط احداث می شود.

روستای کوره کانی در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی بوکان و در منطقه ای کوهستانی قرار دارد.

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=348650

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.