تاریخ : جمعه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۱

بیان دلایل افزایش قیمت بنزین موجب کاهش تنش‌ها می‌شد/ مشارکت مردم در انتخابات تیری محکم در چشم دشمنان خواهد بود

  • کد خبر : 343480
  • 18 آذر 1398 - 16:43
بیان دلایل افزایش قیمت بنزین موجب کاهش تنش‌ها می‌شد/ مشارکت مردم در انتخابات تیری محکم در چشم دشمنان خواهد بود

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: اگر مسئولین اجرایی کشور چند ماه قبل از اجرای این طرح با تبیین اهداف افزایش بهای سوخت مردم را آگاه و توجیه می کردند، قطعا شاهد مشکلات اخیر در کشور نبودیم.

به گزارش اروم نیوز به نقل از آذرباخیش ، سردار حبیب شهسواری پیش از ظهر امروز در همایش تبیینی مرزنشینان با محوریت ایجاد وحدت و امنیت در خوی، با اشاره به نقش عشایر و مرزنشینان در به ثمر نشستن انقلاب اسلامی، اظهار داشت: نقش عشایر ما در ظهور عرصه تابلوی انقلاب اسلامی ماندگار است و مرزنشینان با خلوص نیت و با تفکر علمای اهل سنت در مقابل دشمنان ایران اسلامی مردانه جانفشانی کردند.

وی، افزود: آذربایجان غربی از ۲۳ بهمن ۵۷ با توطئه های مختلفی از سوی دشمنان رو برو بوده است، استکبار جهانی پس از انقلاب بصورت مستمر توطیه های مختلف را جزو برنامه های اصلی و اتاق های فکر خود قرار داده اند،و در این میان نقش عشایر و مرز نشینان به عنوان جلوه‌های کمال و جمال انقلاب در مظهر انقلاب اسلامی ثبت شده است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از نحوه اجرای افزایش بهای ۳۰۰ درصدی قیمت سوخت، عنوان کرد: مصرف بی رویه سوخت در سال های اخیر منجر به افزایش قیمت آن در مقایسه با میزان تولید در پالایشگاه های کشور شده، لذا دولت می بایست با ساماندهی و تثبیت قیمت آن مصرف بی رویه سوخت را مدیریت می کرد.

وی، به نحوه اجرای افزایش قیمت سوخت نیز اشاره کرد و اظهار داشت: اگر مسئولین اجرایی کشور چند ماه قبل از اجرای این طرح با تبیین اهداف افزایش بهای سوخت مردم را آگاه و توجیه می کردند، قطعا شاهد مشکلات اخیر در کشور نبودیم و در این میان دشمن با ایجاد تنش و سوء استفاده از ضعف مدیریتی مسئولان ما به دنبال ایجاد اغتشاش و ناامنی و در ادامه آن براندازی انقلاب اسلامی برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده خود نبود. با ورود مقام معظم رهبری و مردم با بصیرت و آگاه همیشه در صحنه این توطئه ها نیز خنثی شدند.

سردار شهسواری، در پایان سخنان خود به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: 3 مولفه مهم  وحدت و حضور حداکثری و مشارک مردم در پای صندوق های رای، تبیین الگوها و شاخصه های یک نماینده اصلح از منظر اسلام و مقام معظم رهبری و همچنین تامین امنیت و سلامت انتخابابات پیش رو را از مهم ترین برنامه های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانست.

وی، بیان داشت: مشارکت بالای مردم ایران اسلامی در انتخابات تیری محکم در چشم دشمنان خواهد بود.

در پایان این مراسم از عشایر نمونه و جمعی از خانواده های معظم شهیدان مرزنشینان شهرستان خوی با اهدای لوح تجلیل شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=343480

برچسب ها

ثبت دیدگاه