تاریخ : دوشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۱

پایان گازرسانی به روستاها تا پایان دولت دوازدهم/ اگر مشکلی وجود دارد به خاطر کم‌کاری مدیران است

  • کد خبر : 341480
  • 23 آبان 1398 - 10:35
پایان گازرسانی به روستاها تا پایان دولت دوازدهم/ اگر مشکلی وجود دارد به خاطر کم‌کاری مدیران است

معاون اول رئیس جمهور در مراسم افتتاح فاز دوم بیمارستان فاطمه‌الزهرا(س) میاندوآب گفت: گازرسانی به روستاها تا پایان دولت به پایان می‌رسد.

به گزارش اروم نیوز، «اسحاق جهانگیری» در مراسم افتتاح فاز دوم بیمارستان فاطمه‌الزهرا(س) میاندوآب، اظهار داشت: دولت از هر جناحی باید در راستای توسعه و تامین نیازهای مردم و زیربناهای لازم تلاش کند.

وی، افزود: زیرساخت های بهتر موجب امنیت پایدار می‌شود که مقوله اصلی و لازمه توسعه پایدار است.

معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: مرزداران ما مردمی هستند که در شهرها و روستاهای مرزی حضور دارند، در کنار آن‌ها هم نیروهای مسلح زحمتکش تلاشی وافر دارند.

جهانگیری در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه فرهنگ و تمدن اصیل کشور در کنار توسعه و امنیت پایدار نشان می‌دهد که اگر مشکلی وجود دارد بخاطر کم‌کاری مدیران بوده است، گفت: برخلاف تمام فشارها و تهدیدات، اقدامات بسیاری در کشور انجام شده و در سال‌های مختلف با وجود تحریم‌ها و تهدیدات علیه ایران، شاهد روند رشد و توسعه بوده‌ایم.

وی ابراز کرد: چرا باید برای خارج کردن دیگری از صحنه به جان هم بیفتیم و در داخل درگیر باشیم؟ در اوج تحریم‌ها بنزین صادر می‌کنیم. نباید اجازه تفکر غلط مبنی بر اثرگذاری فشارها را بدهیم.

معاون اول رئیس جمهور گفت: در هر زمینه‌ای شاهد پیشرفت و توسعه هستیم، سرمایه فقط نفت و معدن نیست بلکه نیروهای صادق و کاربلد اصلی‌ترین سروایه و دلیل پیشرفت هستند، باید قدردان مدیران باشیم، اتفاقاتی که در روستاها رخ داده بی سابقه است.

جهانگیری با تاکید بر اینکه گازرسانی به روستاها تا پایان دولت به پایان می‌رسد، اذعان کرد: مشکلات آبی در روستاها رفع شده و همچنان در حال اجرای پروژه‌های توسعه محور هستیم، طرح‌های دارای فایده برای مردم باید به پایان برسند، استدلال‌های مختلف به منظور معطل ماندن درست نیست.

وی تصریح کرد: طرح‌های توسعه محور در غرب کشور با توان در حال اجرا است و تقریبا طرح‌های آبی، خاکی در منطقه به پایان رسیده است؛ باید اقداماتی انجام شود که مسیر زرینه رود در داخل شهر میاندوآب بهبود یافته و با کمک وزارت کشور و توسط شهرداری نسبت به اصلاح و بهبود وضعیت این مسیر اقدام شود.

معاون اول رئیس جمهور افزود: در حوزه صنعت باید به چنین مناطقی توجه شده و نسبت به بررسی‌های میدانی اقدام شود، این منطقه پتانسیل قوی معدنی دارد و باید نسبت به پیگیری و بکارگیری ظرفیت‌های ویژه توجه شود، پروژه پتروشیمی میاندوآب باید به پایان برسد چراکه بعد از اجرای ۹۷ درصد، دیگر معطل ماندن آن مفهومی ندارد.

جهانگیری بیان کرد: در حوزه بیمارستانی و درمان، خدمت رسانی و تامین نیازهای مردم اندازه هزاران سخنرانی اثرگذار است و باید به این سمت حرکت کنیم.

وی اذعان کرد: قدرت اجرایی مدیران قادر به تامین کمبود درآمدها است چراکه مدیر دارای صلاحیت می‌تواند اقدامات خوبی انجام دهد، طرح پوشش اجباری بیمه درمانی جزو بهترین و موثرترین اقداماتی است که در حوزه درمان اجرا می‌شود و باید قدردان اجرای این طرح باشیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=341480

ثبت دیدگاه