تاریخ : سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰
2

پرداختی‌های دولت به سمن‌ها شفاف‌سازی می شود

  • کد خبر : 328317
  • 19 تیر 1398 - 20:25
پرداختی‌های دولت به سمن‌ها شفاف‌سازی می شود

مدیرکل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: لیست پرداختی‌های دولت به سازمان‌های مردم نهاد به صورت شفاف در اختیار عمومی قرار می‌گیرد.

به گزارش اروم‌نیوز، سجاد سالک عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در ارومیه، اظهار داشت: انتشار لیست پرداخت‌ها به سمن‌های کشور در راستای شفافیت این مجموعه بوده و در آینده نزدیک انجام می‌شود.

وی، افزود: این اقدام تا پایان تیرماه اجرایی می‌شود و اعتبارات اختصاص یافته شده به سمن‌ها در سامانه جوانان وزارت ورزش و جوانان قابل دسترسی خواهد بود.

مدیرکل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان وزارت ورزش و جوانان، عنوان کرد: رتبه‌بندی سمن‌ها و نیز درجه‌بندی این سازمان‌ها به صورت خوداظهاری از دیگر اقداماتی است که اکون به صورت پایلوت در استان‌های قزوین و سمنان انجام می‌شود و پس از پایان طرح به زودی در سراسر کشور اجرایی شده و سازمان‌های مردم‌نهاد در تمام حوزه‌های فعالیتی درجه‌بندی و رتبه‌بندی خواهند شد.

وی، در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به برگزاری مسابقات فوتسال سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در حوزه جوانان کشور در ارومیه، بیان داشت: در نظر داریم المپیاد سمن‌ها را نیز در آینده نزدیک به مرحله اجرا درآوریم.

سالک، ادامه داد: از دیگر اقدامات، برگزاری انتخابات مجمع استانی جوانان است که این رویداد 15 شهریورماه تا 15 آبان‌ماه در استان‌های مختلف اجرا می‌شود.

وی، در پایان سخنان خود، عنوان کرد: تاکنون و در سال جاری هنوز اعتباری به حوزه جوانان وزارت ورزش و جوانان اختصاص نیافته و امیدواریم تا پایان 6 ماهه نخست سال شاهد این اتفاق باشیم.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=328317

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.