تاریخ : دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰

مسئولان به ظرفیت های سردشت توجه داشته باشند

  • کد خبر : 327544
  • 07 تیر 1398 - 13:04
مسئولان به ظرفیت های سردشت توجه داشته باشند

فرماندار سردشت بابیان اینکه سردشت آینه تمام نمای حقوق بشر آمریکایی است، گفت: از توانمندی‌های استان در راستای توسعه خدمات‌دهی به جانبازان بمباران شیمیایی سردشت باید بهره برد.

به گزارش اروم نیوز، اقصی نخشی پور در مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهدای بمباران شیمیایی سردشت، اظهار داشت: امروز سردشت تابلوی تجاوز به حقوق بشر بوده ولی  دارای انسان‌های شریفی است که در راستای حفظ میهن اسلامی خویش و حفظ وحدت و همبستگی با وجود شرایط سخت تلاش کرده و در مقابل دشمنان ایستادگی کرده است.

وی، با بیان اینکه سردشت نماد ایستادگی و مقابله با آمریکا است، افزود: این شهر در انتظار توجه ویژه مسئولان است تا  به توسعه و رونق اقتصادی بیشتری دست یافته و از بن بست اقتصادی مانند کمبود زیرساخت‌ها، بازارچه‌های مرزی و دیگر مشکلات رهایی یابد.

فرماندار سردشت، بابیان اینکه سردشت آینه تمام نمای حقوق بشر آمریکایی است گفت: این شهر نماد مقاومت و سرزمین اسطوره‌های ماندگار و نماد حقانیت جمهوری اسلامی در مقابل استکبار است و مشکلات زیر ساختی و کمبودها شایسته این مردم شهیدپرور و درد کشیده سردشت نیست.

وی، با اشاره به خدمات‌دهی به مصدومان بمباران شیمیایی سردشت بیان کرد: توجه به این شهر سبب ایجاد اشتغال پایدار شده و از توانمندی‌های استان می‌توان در راستای تقویت و توسعه خدمات‌دهی به مصدومان و جانبازان شیمیایی سردشت بهره برد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=327544

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.