تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰
3

طلب 9 میلیاردی بیمه از سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی

  • کد خبر : 320319
  • 03 اردیبهشت 1398 - 13:28
طلب 9 میلیاردی بیمه از سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی گفت: مبلغ بدهی این سازمان به بیمه 9 میلیارد تومان است.

به گزارش اروم‌نیوز، امیر ابراهیمی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار داشت: در دوره های مختلف مدیریتی بخشی از فعالیت‌های سازمان مورد توجه قرار گرفته در حالی که سازمان هلدینگ است و شامل مجموعه‌های متعدد می‌شود.

وی، افزود: مشارکت در ساخت مجموعه گردشگری، مجموعه عمرانی، کمربندی خوی و تقاطع غیرهمسطح آیت‌الله خویی، ساحل‌سازی در میاندوآب که 2 پروژه عمده و شاخص سازمان هستند و نیز پروژه فرودگاه ماکو که در حال بهره برداری و تحویل است، شامل اقدامات مهم عمرانی سازمان همیاری شهرداری‌های استان می‌شود.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: مرکز گردشگری استان حدود 10 سال تعطیل بود و ما با تغییر این سیاست که به‌صورت هلدینگ اداره شود هیات امنا تشکیل دادیم و به این ترتیب فعالیت‌های هر بخش در قالب اختیارات و مدیریت خود برقرار می‌شود.

وی، بیان داشت: بخش گردشگری که 2 هتل مروارید ارومیه و مروارید سردشت را شامل می‌شود، به مدت ۵ سال به مستاجر واگذار شده و خودمان اداره می‌کنیم.

ابراهیمی، همچنین خاطرنشان کرد: با احیای دریاچه ارومیه و فعالیت کشتی آرتمیا از ظرفیت‌های گردشگری دریاچه استفاده بیشتری می‌شود، توریست درمانی فرصت بزرگی است که گردشگران و مسافران زیادی را به استان جذب می‌کند.

وی، ادامه داد: یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مدیریت سازمان پرداخت معوقات پرسنل شهرداری‌های سطح استان است که در این زمینه حقوق کارکنان برخی واحد‌ها به روز و برخی یک تا دو ماه معوقه دارند.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، با اشاره به اینکه بدهی سازمان به پیمانکاران حداکثر ۴ میلیارد تومان است، گفت: بدهی به بیمه هم وجود دارد ولی عمده آن مالیات و بدهی ۱۶ میلیارد تومانی به امور مالیاتی از سال ۸۸ تا‌کنون است که شامل جرایم و مالیات می‌شود.

وی، تصریح کرد: بیش از ۸ تا ۹ میلیارد اصل و جرایم بدهی به بیمه است که تبدیل به بدهی جاری شده و تامین اجتماعی در این زمینه همکاری و تعامل خوبی دارد.

ابراهیمی، در پایان خواستار حمایت رسانه‌ها از تیم همیاری بانوان همیاری شهرداری‌های استان شد و عنوان کرد: هدف ما ایجاد آکادمی ورزشی است که باید در این زمینه از حمایت رسانه‌ای نیز برخوردار باشیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=320319

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.