تاریخ : جمعه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
6

رشد و توسعه جمهوری اسلامی محور اصلی بیانیه گام دوم رهبری/ عملیاتی کردن بیانیه نیازمند عزم همگانی است

  • کد خبر : 315782
  • 09 اسفند 1397 - 8:22
رشد و توسعه جمهوری اسلامی محور اصلی بیانیه گام دوم رهبری/ عملیاتی کردن بیانیه نیازمند عزم همگانی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توسعه و رشد جمهوری اسلامی محور اصلی بیانیه گام دوم رهبری است، گفت: عمل به این بیانیه وظیفه همگانی است.

شهروز برزگر کلشانی در گفت و گو با خبرنگار اروم‌نیوز، در خصوص بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری اظهارداشت: محور اصلی بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری یا به عبارتی چهل سال دوم انقلاب اسلامی توسعه و رشد جمهوری اسلامی ایران است.

وی، افزود: مخاطبان اصلی بیانات مقام معظم رهبری علاوه بر آحاد مردم، جوانان هستند که ایمان آموزی، اخلاق، معنویت استفاده از استعدادها، استقلال، آزادی در بحث عزت ملی و سیاست خارجی و مواردی از این بحث را خطاب به این عزیزان مورد تاکید قرار دادند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اگر عمیقا به مباحث مطروحه و جملات موجود در بیانیه دقت کنیم، متوجه می شویم که برای توسعه و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هدف گذاری شده است.

وی، گفت: بیانیه گام دوم یکی از بهترین، اقتصادی ترین و معنوی ترین برنامه هایی است که می‌تواند هر جامعه بشری را به سعادت برساند.

برزگر کلشانی، ابراز داشت: عمل به تمام بندهای مطرح شده از سوی رهبر انقلاب توسط دستگاه های اجرایی، نهادهای مختلف و آحاد جامعه ضروری بوده و باید به بند بند این بیانیه جامه عمل بپوشانند چراکه یکی از بهترین و جامع ترین برنامه هایی است که یک ملت را به سعادت دنیوی و اخروی می رساند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=315782

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.