تاریخ : جمعه, ۱۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰
3

جوانان مخاطب اصلی بیانیه گام دوم رهبری/ تمدن جدید اسلامی با همت مسئولان محقق می شود

  • کد خبر : 315462
  • 06 اسفند 1397 - 13:06
جوانان مخاطب اصلی بیانیه گام دوم رهبری/ تمدن جدید اسلامی با همت مسئولان محقق می شود

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: تمدن جدید انقلاب اسلامی که در بیانیه گام دوم انقلاب رهبری مطرح شده، با همت مسئولان محقق می شود.

نادر قاضی پور در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب اسلامی، اظهار داشت: رهبر دوراندیش نظام اسلامی هر از چندگاهی برای جامعه به خصوص جوانان خط مشی هایی را نشان می دهند تا هدف را برای آنان ترسیم کنند.

وی، افزود: مسئولین باید پاک دستی خود را نشان دهند تا بتوانند بر قلوب مردم رخنه کرده و اهداف نظام را پیگیری و دنبال کنند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه ایران قدرت برتر نظامی و علمی در جهان است که با هدایت و رهبری مرجع عالی‌قدر مسلمانان باقدرت تمام در برابر دشمنان خود ایستادگی می‌کند، ابراز کرد: در بیانیه رهبر معظم انقلاب اگر می خواهیم تمدن نوین اسلامی داشته باشیم باید سبک زندگی ایرانی و اسلامی را در جامعه پیاده کنیم و یا سبک زندگی بومی خودمان را حفظ کنیم، برخی ها تجدد را به معنای غربی شدن تلقی می کنند، اما عده ای نیز تجدد را به این معنی می دانند که انسان از وقت و عمر خود به صورت صحیح استفاده کند.

قاضی پور، در ادامه سخنان خود افزود: اشاره مقام عظمای ولایت در بیانیه اخیر با اشاره به موارد متعدد و تاکیدا سبک زندگی صراحتا بر این مسئله تاکید دارند که  اگر خواهان توسعه بوده و بخواهیم دارای تمدن باشیم باید سعی بر تقویت سبک زندگی اسلامی خود داشته و از نگاه به دشمنان و غرب برای نجات خود پرهیز کنیم.

وی، با اشاره به فرمایشات رهبری در بیانیه اخیر در بخش اقتصاد عنوان کرد: ایران کشوری قدرتمند و دارای سرمایه‌ های عظیم و معادن غنی بسیاری است که هیچ‌گاه تحریم‌های جهانی بر آن اثر ندارد چراکه تحریم‌ها بهانه‌ای بیش نبوده و عامل اصلی رکود اقتصادی در کشور سوء مدیریت مسئولان است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=315462

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.