تاریخ : دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰

انقلاب اسلامی الگوی جنبش های آزادی خواه جهان است

  • کد خبر : 313797
  • 22 بهمن 1397 - 12:57
انقلاب اسلامی الگوی جنبش های آزادی خواه جهان است

معاون هماهنگ کننده سپاه سردشت گفت: انقلاب اسلامی یکی از معجزه های قرن بیستم بوده که دنیا را تحت تاثیر قرار داد و نمونه بارز آن هم جنبش روزهای اخیر ضد سرمایه داری در فرانسه است که به صراحت اعلام کردند الگوی آنها انقلاب ایران سال 1979 است.

به گزارش اروم نیوز، سرهنگ پاسدار جبار فصاحت روز دوشنبه در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در شهر ربط، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران به معنای واقعی مستقل از اندیشه های التقاطی و گزینشی غرب است.
وی بیان کرد: امروز انقلاب اسلامی یک پایلوت حکومت اسلامی را برای دنیا ترسیم کرده است.
وی گفت: انقلاب اسلامی دارای سه رکن اصلی ایدئولوژی، رهبری و مردم است که ایدئولوژی انقلاب، اسلام بوده و رهبری آن هم یک رهبر وارسته و عارف الهی حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بصیر و آگاه به مسایل دنیا است و همچنین مردم از دیگر ارکان اصلی این انقلاب هستند که شهادت در راه دین و ایدئولوژی انقلاب را مایه سعادت می دانند.
سرهنگ فصاحت بیان کرد: این انقلاب با جانفشانی و تقدیم هزاران شهید به این نقطه از اقتدار اسلامی رسیده و با وجود هشت سال جنگ تحمیلی، اما یک وجب از خاک کشور جدا نشد.
وی اضافه کرد: امروزه بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی احیاگر قدرت مردم و چالش گر نظام سلطه در دنیا است.
وی تصریح کرد: روشنگری همه جانبه در خصوص اهداف و آرمان های انقلاب نباید محدود به روزهای دهه مبارک فجر شود بلکه باید با چشم اندازی امیدوار کننده و با شعار “افتخار به گذشته و امید به آینده” روندی ادامه دار باشد.
معاون هماهنگ کننده سپاه سردشت افزود: علت عقب ماندگی مسلمانان جهان سرسپردگی و وابستگی به استکبار است و تنها استقلال راه نجات ملت های مسلمان از این بدبختی ها است.
وی گفت: اقتدار انقلاب اسلامی یکی دیگر از دستاوردهایی است که تا دیروز اسرائیل شعار از نیل تا فرات را سر می داد اما امروز نگران مرزهای خود است.
مردم همیشه در صحنه شهر ربط از توابع بخش مرکزی سردشت همزمان با راهپیمایی سراسری 22 بهمن به خیابان ها آمده و با مشت های گره کرده و شعارهای کوبنده ضد استکباری در میدان اصلی شهر گرد آمدند و در نهایت با قرائت قطعنامه سراسری به کار خود پایان دادند.
انتهای پیام/
لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=313797

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.