تاریخ : دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰

150 طرح عمرانی در سردشت کلنگ زنی و افتتاح می شود

  • کد خبر : 311278
  • 10 بهمن 1397 - 9:39
150 طرح عمرانی در سردشت کلنگ زنی و افتتاح می شود

سرپرست فرمانداری سردشت گفت: همزمان با ایام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 150 طرح عمرانی با اعتبار 285 میلیارد ریال کلنگ زنی و افتتاح می شود.

اقصی نخشی پور در گفت و گو با خبرنگار بُلفَت اظهار داشت: از این مجموع 142 طرح با اعتبار هزینه شده 130 میلیارد ریال افتتاح و هشت طرح دیگر هم با اعتباری بالغ بر 154 میلیارد و 200 میلیون ریال کلنگ زنی می شود.

وی، بیان کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گازرسانی به 2 روستای ورگیل و مامه زینه در محور میرآباد به نلاس با 3727 مترشبکه گذاری، گازرسانی به سه روستای زیره میرگ، دشته و یاسین آباد در محور فقه خدریان با 5766 مترشبکه گذاری، و روستای کوربناو در محور بیوران و همچنین در زمینه کشاورزی مجتمع های مرغ تخمی، پرورش گاو شیری، ماهیان سردابی و در خصوص حمل و نقل مرکز معاینه فنی خودروی سبک ربط، طرح های دهیاری وزینه و مرکزی و تامین آب آشامیدنی روستاهای بریته و نعلین از جمله مهم ترین طرح های افتتاحی در دهه فجر هستند.

وی، تصریح کرد: در این دهه کلنگ مدارس روستاهای محروم و مرزی سرژان و پاشبرد و گاکوژه سفلی و همچنین سالن ورزشی چند منظوره شهر ربط، راه اندازی رادیولوژی مرکز خدمات جامع سلامت شهر میراباد، مرکز تفریحی گراوان، سه بانده کردن خروجی ربط به سمت سردشت، مرکز خدمات جامع سلامت شهر ربط، ساخت خط تغذیه و ایستگاه TBS روستاهای محور دولتو، ساخت ساختمان پایگاه جاده فوریت های پزشکی بر زمین زده می شود.

سرپرست فرمانداری سردشت، با بیان اینکه دهه فجر فرصتی برای باز خوانی و یادآوری ارزشها، اهداف معمار کبیر انقلاب و ‌بیان نقش راهبری داهیانه رهبر انقلاب است گفت: دهه فجر مقطع رهایی از ظلم و استکبار و سرآغاز طلوع اسلام و‌ تشکیل سیستمی دینی بود که در سایه آن ارزشهای معنوی تجلی پیدا کرد.

وی، افزود: باید این فرصت را مغتنم شمرده و به تبیین و تشریح عملکرد دولت و مقایسه خدمات عالانه نظام جمهوری اسلامی با قبل از آن بپردازیم و‌ دستاوردهای انقلاب را به نسل جدید منتقل کنیم.

نخشی پور، اضافه کرد: در ایام الله دهه فجر پروژه های زیادی افتتاح و‌کلنگ زنی می شود و برنامه های فرهنگی متنوع نیز اجرا می شود و باید از ظرفیت رسانه ها برای انعکاس عملکرد دولت استفاده شود.

وی، با تاکید بر حضور پرشور ادارات در اجرای برنامه ها گفت: در پایان مراسمات از میزان حضور و فعالیت ادارات ارزیابی به عمل می آید و اداراتی که فعالیت مقبول و شایسته ای داشته باشند مورد تقدیر قرار می گیرند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=311278

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.