تاریخ : چهارشنبه, ۲۸ مهر , ۱۴۰۰

بیش از 6 هزار کارت معاینه فنی در سردشت صادر شد

  • کد خبر : 311084
  • 06 بهمن 1397 - 10:38
بیش از 6 هزار کارت معاینه فنی در سردشت صادر شد

مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری سردشت گفت: امسال 96 هزار و 520 کارت معاینه فنی به جهت سلامت خودرو ها در این شهرستان صادر شد.

به گزارش اروم نیوز، سیروان قادری در گفت و گو با خبرنگار بُلفَت گفت: تا کنون 913 خودرو نیز در مرحله اول مراجعه قادر به دریافت برگه های معاینه فنی نشده و در تست های معاینه فنی مردود شده است که حدود 14 درصد را شامل می شود.

وی بیان کرد: بیشترین علت مردودی خودروها از تست های معاینه فنی مربوط به آلایندگی خودروها، مشکلات در سیستم ترمز، ضعف در کمک فنرها، نامناسب بودن شکل ظاهری آنها بوده است.

وی با اشاره به تجهیز مرکز معاینه فنی خودوری سردشت به دوربین های پلاک خوان اضافه کرد: ثبت و پذیرش خودروها برای معاینه فنی در این مرکز توسط دوربین پلاک خوان انجام می شود که پس از قرائت پلاک خودرو توسط دوربین، مشخصات خودروی مربوط به آن پلاک از سامانه پلیس استخراج و روند معاینه فنی آغاز می شود.

وی ادامه داد: الزام مراجعه خودروها به صورت حضوری به مراکز معاینه فنی، کاهش تخلفات در امر صدور برگه، دسترسی پلیس به لیست خودروهای دارای معاینه فنی از سامانه، توانایی اعمال قانون از طریق سیستم برای خودروهای فاقد معاینه فنی و کاهش مدت زمان پذیرش به دلیل عدم ورود اطلاعات خودرو توسط کاربر به صورت دستی از مزایای طرح تجهیز مراکز پنجگانه معاینه فنی خودور به دوربین های پلاک خوان است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=311084

برچسب ها

نوشته های مشابه

27مهر
آغاز طرح آموزش شهروندی تفکیک پسماند از مبدا در مدارس ارومیه
رییس اداره تفکیک از مبدا پسماند ارومیه خبر داد:

آغاز طرح آموزش شهروندی تفکیک پسماند از مبدا در مدارس ارومیه

27مهر
موردی از آنفولانزای پرندگان در میاندوآب مشاهده نشد
27مهر
۲۶۵ تن مرغ روانه بازار آذربایجان‌غربی شد
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی:

۲۶۵ تن مرغ روانه بازار آذربایجان‌غربی شد

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.