تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰
4

معارفه سرپرست جدید مرکز علمی کاربردی بهزیستی آذربایجان غربی

  • کد خبر : 307289
  • 24 آذر 1397 - 18:52
معارفه سرپرست جدید مرکز علمی کاربردی بهزیستی آذربایجان غربی

اسماعیل حاتم زاده به عنوان سرپرست جدید مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی آذربایجان غربی معرفی شد.

به گزارش اروم‌نیوز، مراسم معارفه سرپرست جدید مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی با حضور رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، مدیرکل بهزیستی استان و جمعی از مسئولین استانی و شهری در محل مرکز برگزار شد.

در این مراسم، رسولی صدقیانی ضمن تبریک روز دانشجو گفت: مرکز آموزش علمی کاربردی بهزیستی در طول 10 سال فعالیت توانسته دوره های کاملا ماموریتی با حوزه فعالیت مرکز را برگزار کند.

وی افزود: در طول فعالیت این مرکز حدود 2000 دانشجو فارغ التحصیل شده اند که طبق بررسی های به عمل آمده درصد قابل توجهی از آنها وارد بازار کار شده اند که این امر نشانگر تناسب رشته های مهارتی با بازار کار می باشد.

رسولی صدقیانی ادامه داد: علیرغم گسترش نظام های آموزش در کشور و ساماندهی این نظام ها در وزارت علوم، امروزه ما بیش از هر زمان دیگر به کار آفرینی و توسعه گفتمان مهارت آموزی نیازمندیم. در حوزه کار آفرینی، ایران در سال گذشته میلادی رتبه پنجم را کسب نموده است که نشان دهنده نقش پررنگ دانشگاههای نسل سوم در این مورد بوده است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان ضمن تقدیر از نادر سلامت رئیس قبلی این مرکز، برای اسماعیل حاتم زاده رئیس جدید مرکز آرزوی توفیق روز افزون در پیشبرد اهداف دانشگاه را مسالت کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=307289

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.