تاریخ : سه شنبه, ۲۱ اردیبهشت , ۱۴۰۰
3

وکیل الدوله حامی قاچاق و مشروب؟!

  • کد خبر : 307025
  • 20 آذر 1397 - 10:39
وکیل الدوله حامی قاچاق و مشروب؟!

هفته پیش یک قاچاقچی مشروبات الکی در نقطه صفر مرزی اشنویه توسط مدافعان امنیت مرزها کشته شد که باز هم رسانه های ضدانقلاب خارجی و شبه ضدانقلاب داخلی با دروغ پراکنی و مظلوم نمایی به اسم «کولبر»، علیه نظام و محافظان مرزها جوسازی کردند.

به گزارش اروم نیوز، هفته پیش یک قاچاقچی مشروبات الکی در نقطه صفر مرزی اشنویه توسط مدافعان امنیت مرزها کشته شد که باز هم رسانه های ضدانقلاب خارجی و شبه ضدانقلاب داخلی با دروغ پراکنی و مظلوم نمایی به اسم «کولبر»، علیه نظام و محافظان مرزها جوسازی کردند.

گفتنی است از این قاچاقچی، 35 رأس اسب حامل حدود سه هزار بطری شیشه ای مشروبات الکی به ارزش تقریبی 2 و نیم میلیارد تومان، کشف و ضبط شده است.

یکی دو روز بعد از این حادثه، مهندس عبدالکریم حسین زاده نماینده محترم نقده و اشنویه – بخوانید وکیل الدوله دولت تدبیر و امید- در نامه ای به رییس جمهور ضمن ناموفق دانستن و عدم تحقق اهداف برنامه های پنج ساله توسعه در 40 سال گذشته، پدیده کولبری را نتیجه برنامه ریزی های نادرست عنوان می کند.

گفته شده این نامه بدلیل نزدیکی ایام بررسی بودجه 98، در مجلس منتشر شده است. اما سابقه مکرر سوء استفاده و موج سواری برخی نمایندگان کرد از موضوع کولبر، این احتمال را تقویت می کند که این بار نیز حسینزاده دنبال بهره برداری سیاسی از کشته شدن یک قاچاقچی می باشد.

این نامه که در ظاهر برای حمایت از کولبران – بخوانید قاچاقچیان- نوشته شده، چند پیشنهاد خوب اما آرمانی در جهت کمک به کولبران و محرومیت زدایی از مناطق مرزی ارائه شده است که شبیه پیشنهادات خنده دار و شرم آور در نامه های جناب حسینزاده به دبیرکل سازمان ملل است! گویا این نهضت نامه پراکنی های بی ثمر و گزافه گویی های مستمر همچنان ادامه دارد.

بخاطر ایجاز و رعایت حال خوانندگان گرامی، در این یادداشت به چند نکته درباره رابطه حسین زاده و برخی دیگر از نمایندگان عوام فریب با کولبران و قاچاقچیان اشاره می شود.

در یاداشت دوم در روزهای آتی از نسبت عبدالکریم حسین زاده با محرومان و فقرا رمزگشایی و موشکافی خواهد شد.

باید یک بار برای همیشه فرق بین «کولبرِ» محروم در مناطق مرزی که مدنظر مقام معظم رهبری هم می باشد با «قاچاقچی» مشخص شود.

کولبرها در شهرهای مرزی معلوم که روستاهایی در نقاط مرزی دارند، از معابر مرزی قانونی، در ساعات معین و با بار مشخص، از اجازه حمل کالای خاصی برخوردار هستند.

با این افراد نه تنها هیچ برخوردی نمی شود که مساعدت هم صورت می گیرد تا کمک خرجی برای گذران زندگی باشد.

در اشنویه اساسا هیچ معبر کولبری وجود ندارد و هیچکس اجازه واردکردن یا خارج کردن هیچ کالایی ندارد و قاچاق محسوب می شود.

در کاروانهای قاچاق علاوه بر مشروب، اسلحه و عوامل ضدانقلاب نیز وارد کشور می شوند. این عوامل برای کسب اخبار، تبلیغ، عضوگیری، جمع آوری یارمتی و اقدامات خرابکارانه و ترور وارد کشور می شوند.

قاچاقچیان مشروبات الکی از منابع اصلی تامین مالی گروهک های ضدانقلاب کردی مستقر در آنسوی مرزهای استان آذربایجان غربی هستند.

آقای حسین زاده و بقیه کسانی که از پوشش کولبر، از این قاچاقچیان میلیاردر حمایت می کنند، باید به سوالات زیر پاسخ صریح و شفاف بدهند تا مردم و نهادهای امنیتی و نظامی و نظارتی تکلیف خود را با اینها بدانند:

آیا کسی که با 30 اسب و سه هزار شیشه مشروب در نیمه شب قصد ورود به کشور را دارد، کولبر است یا قاچاقچی؟

چرا وقتی یک قاچاقچی مشروبات یا اسلحه که عمدتا هم مسلح هستند و تاکنون چندین نفر از مرزبانان را به شهادت رسانده اند، کشته یا زخمی می شود، نماینده مجلس از آن قاچاقچی حمایت می کند ولی وقتی همان قاچاقچی یک نیروی نظامی یا انتظامی را شهید می کند، خفه خون می گیرد؟

آیا حسین زاده با قاچاقچیانی که گروهکهای تروریستی ضدانقلاب را تامین مالی می کنند، ارتباطی دارد که هربار یک قاچاقچی کشته می شود، با عنوان دفاع از کولبر، فوری واکنش نشان می دهد؟

آیا مشروبات الکی در منظومه فکری حسینزاده، حرام نیست یا  واردکردن مشروب و اسلحه به کشور هیچ مشکلی ندارد که حسینزاده به اسم کولبر از آنها حمایت می کند؟

عبدالکریم حسینزاده در چند سالی که نماینده بوده، از هر فردی که در داخل یا خارج کشور از طریق بیانیه و نامه حمایت کرده، قریب به اتفاق آنها با نظام و انقلاب دشمنی محض یا تعارض یا حداقل زاویه ای آشکار داشته و دارند؛ از وبلاگ نویسان مهابادی تا صلاح الدین دمیرتاش ضد ایرانی و حامی پ ک ک.

*عباس سلیمان زاده

 

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=307025

برچسب ها

نوشته های مشابه

20اردیبهشت
افتتاح ۴۰ خانه هلال احمر در آذربایجان‌غربی
به مناسبت هفته هلال احمر انجام شد؛

افتتاح ۴۰ خانه هلال احمر در آذربایجان‌غربی

19اردیبهشت
عاملان حفاری غیرمجاز در خوی دستگیر شدند
19اردیبهشت
آغاز پرورش کرم ابریشم در آذربایجان غربی
با هدف احیای صنعت نوغانداری؛

آغاز پرورش کرم ابریشم در آذربایجان غربی

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.