تاریخ : پنج شنبه, ۲۳ اردیبهشت , ۱۴۰۰
1

عدالت طلبی ویژگی اصلی جنبش دانشجویی است/ دشمن از قدرت نظامی ایران هراس دارد نه قدرت هسته ای

  • کد خبر : 306852
  • 17 آذر 1397 - 13:13
عدالت طلبی ویژگی اصلی جنبش دانشجویی است/ دشمن از قدرت نظامی ایران هراس دارد نه قدرت هسته ای

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش برخی مسئولان نسبت به لغو سخنرانی روز دانشجو گفت: دشمن از قدرت نظامی ایران می هراسد.

به گزارش اروم نیوز مهدی کوچک زاده صبح امرور در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه، گفت: جنبش دانشجویی پدیده ای است که بدنه آن همواره دستخوش تغییر است و موضوعات آن هم تعویض می گردند.
وی، افزود: امروز دانشجویان انقلابی این سرزمین باید افرادی با آگاهی از تاریخ کشور، جامعه و تمامی رویداد های گذشته باشند تا قادر به تشخیص حقایق از باطل شوند‌.
وی، با اشاره به رشادت های مردم آذربایجان در طول ۸ سال دفاع مقدس، افزود: آذربایجان مادر انقلاب است اما امروز برخی با سیاه نمایی ها درصدد تحریف این مسیله هستند.
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: برخی ها امروز در پی لغو سخنرانی های روشنگرانه در بین دانشجویان هستند و گویا براین مسیله که امروز زمان خفتگان و شاهنشاهی نیست باور ندارند.
وی، با تاکید بر اینکه انرژی هسته ای حق مسلم مردم ایران است، ابراز کرد: دانشجویان امروز بایدبه تعبیر شهید بهشتی موذن جامعه بوده افرادی با بصیرت و روشنگری باشند مسئولان استانی اعم از استاندار و معاون سیاسی نیز بدانند با لغو یک سخنرانی نمی توانند کاری از پیش ببرند.
مهدی زاده، با بیان اینکه استکبار درصدد است تا با تفکرات عوام فریبانه به نقطه تحقق جمله ما نمیتوانیم برسد البته رسیدن به این نقطه برای استکبار موفقیت بزرگی تلقی می شود.
وی، با بیان اینکه انرژی هسته ای حق مسلم مردم ایران است، تصریح کرد: دانشجویان چشم امید این مملکت هستند و نقش بقال ندارند هر دانشجویی باید به وظایف خود آگاه باشد.
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: متاسفانه دانشجویان در سایه جنگ های روانی دشمن به نقطه ای رسیده اند که درصورت برگزاری کنسرت موسیقی سردمدار مراسم هستند اما از مراسمات روشنگری چنین دوری می کنند.
وی، بیان کرد: دشمنان حق دستگیری دیپلماتی که در کشور های خارجی از هر خطری موصون هستند امری نادرست است و باید دیپلمات ایران در آلمان سریعا آزاد شود.
کوچک زاده، تاکید کرد: دشمنی جهان استکبار با جمهوری اسلامی ایران بر سر مسائل هسته ای نیست بلکه دشمن از قدرت نظامی ایران خوف دارد.
انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=306852

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.