تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰
3

پای امضای خود برای استیضاح ظریف هستم/ اشتباهات زیادی در سیاست خارجه وجود دارد

  • کد خبر : 305707
  • 07 آذر 1397 - 12:07
پای امضای خود برای استیضاح ظریف هستم/ اشتباهات زیادی در سیاست خارجه وجود دارد

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: برای بازپس گیری امضا با من تماس های مکرر گرفته شد، اما من پای امضای خود برای استیضاح وزیر امور خارجه هستم.

جلال محمودزاده در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به طرح استیضاح وزیر امور خارجه کشور در مجلس اظهار داشت: چندین محور از جمله اظهارات محمدجواد ظریف در خصوص پولشویی برای طرح استیضاح وزیر امور خارجه مطرح شده و حدود 25 نماینده پای آن را امضا کرده اند.

وی، افزود: مسئله مهمی که وجود دارد سیاست خارجی کشور بوده و گاه اشتباهات زیادی درباره سیاست خارجی ظریف مشاهده می شود.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی، ابراز کرد: انتخاب نامناسب سفرای کشورهای مختلف و عدم استفاده از افراد توانمند برای سفارت و نیز اداره برخی کشورها بدون سفیر موجب شده تا ارتباط خوبی میان ایران و کشورهای دیگر شکل نگیرد.

وی، با تاکید بر شهادت بسیاری از حجاج کشور در حادثه منا اذعان داشت: وزارت امور خارجه حرکت مناسبی در برخورد با کشور عربستان نداشته و حقوق بسیاری از حجاج ما که در حادثه منا در لباس پاک احرام به شهادت رسیده و جانباز شدند، با توجه به عدم رسیدگی به موقع پایمال شد.

محمودزاده، با اشاره به اظهارات ظریف در خصوص پولشویی در کشور، افزود: این مورد نیز از دیگر موارد مطرح در طرح استیضاح از وزیر بوده و از بین نمایندگان آذربایجان غربی من و نادر قاضی پور نماینده ارومیه آن را امضا کردیم که هرچند تماس های متعددی با من برای بازپس گیری امضایم انجام شد اما من پای امضای خود برای استیضاح ظریف هستم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=305707

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.