تاریخ : سه شنبه, ۲۸ دی , ۱۴۰۰

تحقق حداکثر 50 درصد مصوبات سفر قبلی هیات دولت به آذربایجان غربی/ دید دریاچه ارومیه از هواپیما بیشتر است!

  • کد خبر : 303727
  • 27 آبان 1397 - 12:39
تحقق حداکثر 50 درصد مصوبات سفر قبلی هیات دولت به آذربایجان غربی/ دید دریاچه ارومیه از هواپیما بیشتر است!

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی دلیل عدم بازدید رییس جمهور از دریاچه ارومیه طی سفر خود را دید بهتر از هواپیما بر دریاچه عنوان کرد.

سید هادی بهادری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به اینکه مطالبات مردمی در چند بخش به ریاست جمهوری ابلاغ شده است، گفت: تجهیز زمین های کشاورزی به آبیاری تحت فشار از مهم ترین مطالبات مطرح شده بوده است که جهت تجهیز زمین های حوزه آبریز دریاچه ارومیه به میزان 100 هکتارومبلغ 200 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی خواستار شده ایم.

وی، افزود: اتصال راه آهن ارومیه به شبکه بین المللی و راه آهن تبریز، امکان تردد خودروهای منطقه آزاد ماکو تا مرکز استان و ایجاد اداره کل راه آهن آذربایجان غربی از دیگر مطالبات مطرح شده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: همچنین با هماهنگی استاندار آذربایجان غربی خواستار 200 میلیارد تومان هزینه جهت افزایش بودجه استان شده ایم که موافقت ها اعلام شده است.

وی، در خصوص عدم بازدید از دریاچه ارومیه طی سفر ریاست جمهوری، عنوان کرد: بدون شک بازدید از دریاچه ارومیه به دلیل پرواز هواپیما از تهران به خوی و ارومیه از بالای دریاچه دید بهتری را جهت مشاهده در اختیار قرار می دهد.

وی، اظهارداشت: شاید نهایتا 50 درصد از مصوبات سفر قبلی ریاست جمهوری تحقق داشته و علت آن سفر ریاست جمهوری در اواخر دوره قبلی است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=303727

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.