تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰
3

آذربایجان غربی در اشتغال، آموزش و درآمد جزو استان های آخر است / مسئولانی که قدردان دولت اند از زبان خود سخن بگویند نه مردم آذربایجان

  • کد خبر : 301044
  • 06 آبان 1397 - 12:20
آذربایجان غربی در اشتغال، آموزش و درآمد جزو استان های آخر است / مسئولانی که قدردان دولت اند از زبان خود سخن بگویند نه مردم آذربایجان

نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: کسانی که می گویند مردم آذربایجان قدردان دولت اند به عملکرد 5 سال گذشته را در ذهن خود مرور کنند.

به گزارش اروم نیوز، نادر قاضی پور در گفت و گو با ندای ارومیه، اظهار کرد: آذربایجان غربی از نظر آموزش و پرورش، اشتغال و درآمد سرانه در رتبه های آخر قرار دارد. اگر کسی می خواهد بخاطر این وضعیت قدردان دولت باشد مشکلی ندارد اما حق ندارد از زبان این مردم سخن بگوید.

وی، افزود: مردم آذربایجان چرا باید قدردان دولت باشند، چون ارزش پول ملی را حفظ کرده یا چون موجب ارزانی کالاها و مسکن، رفع بیکاری و تسهیل صادرات شده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، ابراز داشت: این دولت نه تنها کار موثری در جهت تحقق وعده های خود از جمله نجات دریاچه ارومیه انجام نداد بلکه با اقداماتی نظیر محلی کردن دانشگاه ها موجب گله مندی مضاعف مردم شد.

قاضی پور، خاطرنشان کرد: کسانی که از زبان این مردم از دولت قدردانی می کنند بدانند نه تنها مردم آذربایجان بلکه همین مردم ارومیه خودمان نیز آن ها را به عنوان سنخگوی خودشان انتخاب نکرده اند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=301044

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.