تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰
4

33 گروه جهادی بانوان به مناطق مختلف آذربایجان غربی اعزام شدند

  • کد خبر : 297063
  • 03 مهر 1397 - 13:10
33 گروه جهادی بانوان به مناطق مختلف آذربایجان غربی اعزام شدند

مسئول بسیج جامعه زنان آذربایجان غربی گفت: همزمان با سومین روز از هفته دفاع مقدس 33 گروه جهادی بانوان بسیجی در رزمایش «تجلی مهر زینبی» در نقاط مختلف آذربایجان غربی به خدمات رسانی اقشار محروم پرداختند.

صفیه محمودزاده در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و اجرای رزمایش تجلی مهر زینبی در سومین روز از این هفته، اظهار داشت: این رزمایش دارای 4 محور خدمت‌ رسانی اجتماعی در زمینه کمک ‌رسانی به سالمندان، مشاوره، خدمات پزشکی و محیط زیست است که با توجه به برنامه ‌ریزی‌ های صورت گرفته در اغلب پایگا‌ه‌ های بسیج گروه‌ های پزشکی و مشاوره به ارائه خدمات می ‌پردازند.

وی، در خصوص فعالیت‌های خواهران در این رزمایش گفت: این رزمایش در قالب 33 گروه متشکل از گروه های 7 تا 15 نفره بوده و در مجموع بیش از 400 نفر از بانوان استان امروز در مناطق مختلف استان به ویژه مناطق محروم و حاشیه شهرها به خدمات رسانی پرداختند.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربی، ابراز کرد: پاکسازی مراکز گردشگری و کوهستان ‌ها، آموزش درختکاری و بهینه مصرف کردن انرژی، پاک سازی حاشیه رودخانه ها و جنگلی، ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه های مشاوره خانواده، ازدواج، تحصیلی، اعتیاد و مسائل فردی از جمله مباحث مطرح شده در این رزمایش است و تقارن این فعالیت ها با هفته تکریم سالمندان باعث شد که بسیج زنان به منظور فرهنگ سازی تکریم از سالمندان خانواده، برنامه های ویژه ای را برای آنان در نظر گرفته و سالمندان را تکریم کنند.

محمودزاده، افزود: رزمایش تجلی مهر زینبی به صورت یک روزه بوده و در تمام شهرهای استان به جز شاهین دژ و نقده با حضور پر شور زنان بسیجی از اقشار بسیج محلات برگزار می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=297063

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.