تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰
2

رزمایش خدمت نقطه عطفی در خدمت رسانی به محرومین است/ علاقه دارم به هموطنان محرومم کمک کنم

  • کد خبر : 295499
  • 26 شهریور 1397 - 11:53
رزمایش خدمت نقطه عطفی در خدمت رسانی به محرومین است/ علاقه دارم به هموطنان محرومم کمک کنم

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: هر لحظه زمان و شرایط کمک به هموطنان محروم را داشته باشم با تمام قلبم حاضر به خدمات رسانی و کمک های جهادی هستم.

علی ضیایی در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به اهمیت خدمت به محرومان و اقتدار بسیج در این خدمات رسانی، اظهار داشت: دستگیری از مظلومان و کمک به قشر مستضعف جامعه همواره از سفارشات موکد در دین مبین اسلام است.

وی، افزود: رزمایش سپاهیان محمد رسول الله که با عنوان رزمایش خدمت برگزار شد نقطه عطفی در خدمت رسانی و یاری از قشر مستضعف بوده و اقتدار بسیج را در حمایت همه جانبه از محرومان نشان داد.

بازیگر سینما و تلویزیون، با اشاره به شوق خدمت به مردم بیان کرد: هر زمان فرصت و زمانی برای کمک به مردم پیدا کنم از خدمت به محرومین دریغ نکرده و علاقه مندم تا اگر شرایطی فراهم شود در اردوهای جهادی حاضر شوم، چنان که در زلزله کرمانشاه جزو کمک کنندگان به مردم زلزله زده و هموطنانم در کرمانشاه بودم، در جای جای ایران اسلامی که قلب هموطنانم می تپد حاضر به خدمت به محرومان هستم.

ضیایی، با تاکید بر شوق خدمت به محرومان توسط اقشار مختلف بسیجیان اذعان کرد: بسیج همواره مردمی بوده و از دل مردم برخاسته است، هر زمان هم نیاز به خدمت به مردم محروم احساس شده بسیج جزو اولین نفرات و گروه های خدمات رسانی بوده است.

وی، برگزاری رزمایش خدمت را از افتخارات بسیج عنوان کرد و افزود: رسیدگی و حمایت از مظلومان با وجود این که وظیفه دولت بوده اما توان دولت و مسئولان دولتی هم محدود بوده و نیاز به حمایت بسیجیان و اقشار مردمی وجود دارد تا ایران اسلامی را هر روز بیشتر از قبل آبادتر و شاد ببینیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=295499

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.