تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰
1

همت قابل تقدیر رئیس شورای شهر ارومیه برای ترخیص دختر ورزشکار از بیمارستان

  • کد خبر : 294367
  • 20 شهریور 1397 - 10:34
همت قابل تقدیر رئیس شورای شهر ارومیه برای ترخیص دختر ورزشکار از بیمارستان

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در اقدامی خیرخواهانه برای ترخیص دختر ورزشکار دارای مشکل مالی از بیمارستان دست به جیب شد.

به گزارش اروم‌نیوز، «ر.خ» ورزشکار رشته مچ اندازی اعزامی از استان فارس در بازی‌های کشوری بود که روز پنجشنبه 15 شهریورماه حین مسابقات دچار شکستگی دست می‌شود.

وی که به دلیل نداشتن پدر و مادر و وضعیت نامناسب مالی قادر به تامین مالی عمل جراحی خود نبوده، با وعده مسئولین برگزاری مسابقات در یکی از بیمارستان‌های خصوصی ارومیه بستری شده و سپس به منظور انجام عمل جراحی و بستری به بیمارستان امام خمینی(ره) این شهر اعزام می‌شود.

متاسفانه بر خلاف بیمه بودن ورزشکار و نیز بیمه مسئولیت مدنی محل برگزاری مسابقات، این دختر ورزشکار به دلیل پرداخت نشدن هزینه بیمارستان تا روز دوشنبه 19 شهریورماه اجازه ترخیص از بیمارستان را نمی‌یابد و متاسافنه مسئولین متولی در ورزش و جوانان پاسخ مناسبی به وی نداده و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی نیز به دلیل همراهی وزیر بهداشت در سفر استانی پاسخگوی تماس‌ها نبودند.

عصر روز دوشنبه، با واسطه‌گری «اسماعیل کشاورز» از ورزشکاران ارومیه و تماس مدیرمسئول اروم‌نیوز با «محمدرضا علیزاده امامزاده» رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه و از فعالان هیئات ورزشی استان، خبرهای خوش برای دختر ورزشکار اتفاق می‌افتد.

علیزاده امامزاده که به تازگی در کسوت ریاست شورای شهر فعالیت خود را آغاز کرده، پس از تماس مدیرمسئول اروم‌نیوز، با پیگیری سریع و با هماهنگی مسئولین ورزش این وعده را داد که هزینه درمان دختر ورزشکار در اسرع وقت تامین شده و بیمه مسئولیت مدنی این هزینه‌ها را پرداخت خواهد کرد.

البته ماجرا به اینجا ختم نشده و رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه با حضور در بیمارستان و واسطه‌گری در بحث تامین مالی عمل جراحی و بستری وی موجب ترخیص این ورزشکار شد تا خاطره مسافر آسیب دیده از ارومیه و آذربایجان همانند گذشته با پهلوانی و منش عزت‌مداری عجین باشد.

هرچند وظیفه اصلی در این مورد بر عهده مسئولین ورزش و جوانان استان فارس و آذربایجان‌غربی بود و مدیران عرصه سلامت استان نیز باید در این مورد تلاش خود را به کار می‌بردند، اما اقدام قابل تقدیر رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه اندکی از کم‌کاری و بی‌توجهی مسئولین به وظایف ذاتی خود را پوشش داد تا آن‌ها که وظیفه رسیدگی به چنین اموراتی را بر عهده دارند هرچه سریع‌تر در زمینه حمایت و حل مشکلات موجود اقدام کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=294367

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.