تاریخ : شنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۰

در شرایط کنونی کنار گذاشتن دولت به صلاح کشور نیست

  • کد خبر : 293488
  • 12 شهریور 1397 - 12:03
در شرایط کنونی کنار گذاشتن دولت به صلاح کشور نیست

نماینده مردم شریف ارومیه در مجلس خبرگان گفت: رئیس جمهور و کابینه باید احساس کنند که تحت فشار افکار عمومی و مطالبه مردمی بصورت منطقی هستند و این را همه مردم و احزاب بدانند در شرایط کنونی کنار گذاشتن دولت به صلاح کشور نیست.

به گزرش اروم نیوز، نهمین دوره استانی طرح ولایت استان آذربایجان غربی با حضور ۱۵۰ دانشجوی بسیجی از سراسر استان آذربایجان غربی در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه آغاز به کار کرد.

در این مراسم حجت الاسلام دیرباز، نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان گفت: طرح ولایت که از اوایل انقلاب آغاز شده است، ثمرات بسیار خوبی برای انقلاب داشته است.

دیرباز تاکید داشت: بسیج دانشجویی هم طراز و هم عرض سایر تشکل‌های دانشجویی نیست، بلکه در طول آنان است.

وی افزود: نباید مسئولین دانشگاه به بسیج دانشجویی به دید سایر انجمن‌ها و تشکل‌ها نگاه کنند؛ باید دانشگاه به جایگاه بسیج دانشجویی واقف باشد.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان خاطر نشان کرد: بسیج دانشجویی باید مدافع و پشتیبان اساتید انقلابی باشد و نباید نسبت به اساتید و افراد مغرض بی تفاوت باشد.

وی با تاکید به تربیت نیرو‌های جدیدالورود در دانشگاه‌ها گفت: بسیج دانشجویی باید حساب ویژه ای روی دانشجویان جدید باز کند.

دیرباز با اشاره به مطالبه گری مردم از دولت و مجلس گفت: رئیس جمهور و کابینه باید احساس کنند که تحت فشار افکار عمومی و مطالبه مردمی بصورت منطقی هستند و این را همه مردم و احزاب بدانند در شرایط کنونی کنار گذاشتن دولت به صلاح کشور نیست.

وی در ادامه اظهار داشت: مسئولین از دانشجو حساب می‌برند، چون دانشجو پیشران و پیشگام جامعه است.

دیرباز در پایان تاکید داشت: زمستان می گذرد و روی سیاهی برای زغال می ماند ان شاالله طی چند ماه آینده مشکلات قدری حل خواهد شد و راه را ادامه خواهیم داد انقلابی ها همچنان پای انقلاب ایستاده اند.

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=293488

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.