تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰
2

افتتاح جاده تا رسیدگی به وضعیت اقتصاد؛ دستاورد سفر وزیر ارشاد به آذربایجا‌ن‌غربی

  • کد خبر : 292839
  • 06 شهریور 1397 - 8:50
افتتاح جاده تا رسیدگی به وضعیت اقتصاد؛ دستاورد سفر وزیر ارشاد به آذربایجا‌ن‌غربی

دستاوردهای حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به آذربایجان غربی با حاشیه هایی همراه شد.

به گزارش اروم نیوز، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که روز گذشته به آذربایجان غربی سفر کرد در اقدامی تامل برانگیز اقدام به افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی کرد.

قطعه 11 کیلومتری جاده خوی – سلماس با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی و مسئولان استانی مورد بهره برداری قرار گرفت.

سید عباس صالحی پس از حضور در آیین بهره برداری از قطعه 11 کیلومتری جاده خوی – سلماس و کلنگ زنی باند دوم جاده خوی – ایواوغلی، در جلسه شورای اداری شهرستان چایپاره حضور یافته و سخنانی در باب چگونگی حل مشکلات اقتصادی کنونی جامعه بیان کرد.

وی پس از آن در همایش شمس و مولانا در خوی نیز حاضر شد و با این سخن که «شمس به عنوان خورشیدی بر عالم ادب تابید و انوار آن تا بقای جهان ساطع می شود» اظهارات خود را درخصوص شمس به اتمام رساند، همایشی که هیچ اثرگذاری مثبتی نه از باب فرهنگی و نه جنبه های دیگر برای استان ندارد.

با عنایت به این که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مسئولیت هایی فراتر از افتتاح پروژه های جاده ای و سخنرانی های اقتصادی دارد و وضعیت فرهنگی آذربایجان غربی نیازمند توجه ویژه مسئولان به ویژه در حوزه های هنری، رسانه ای، سینما و دیگر حوزه های مرتبط است، انتظار سفری پربار و پربرکت برای استان و برنامه ریزی های اثرگذارتری از سوی مسئولان را داشته و داریم.

البته هماهنگی ضعیف متولیان امر و دعوت از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی و خدماتی موضوعی است که باید مسئولان فرهنگی به ویژه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی پاسخگوی آن باشند، چرا که این حضور می توانست دارای برکات خوبی برای حوزه فلج ناتوان فرهنگی آذربایجان غربی باشد.

بیشتر بخوانید..
بیش از ۸۰۰ کیلوگرم پیله تر ابریشم در آذربایجان غربی تولید می‌شود

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=292839

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.