تاریخ : چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰

شورای فرهنگ عمومی ماهیت تبادل نظر و هم اندیشی دارد

  • کد خبر : 289661
  • 31 تیر 1397 - 8:13
شورای فرهنگ عمومی ماهیت تبادل نظر و هم اندیشی دارد

فرماندار سردشت جلسات شورای فرهنگ عمومی را جزو مهم ترین جلسات شهرستانی برشمرد و گفت: این شورا به خاطر داشتن ماهیت تبادل نظر، مشاوره، مذاکره و هم اندیشی از مهم ترین و همچنین در خصوص نحوه برگزاری، یکی از منظم ترین جلسات شهرستانی بوده است.

به گزارش اروم نیوز به نقل از بُلفَت، نژاد جهانی روز شنبه در چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان که با موضوعیت “عفاف و حجاب” در سالن اجتماعات فرمانداری سردشت برگزار شد، افزود: شاید برخی مواقع ماحصل جلسات نتایج ملموسی در جامعه نداشته باشد اما دغدغه های فرهنگی تبیین و به تبع آن گام هایی برداشته می شود.

فرماندار سردشت بیان کرد: فرهنگ یکی از مؤلفه های تاثیرگذار در حوزه های مختلف بوده ‌و رکن اساسی در ایجاد و تقویت بسترهای توسعه ای و زیربنای است.

امام جمعه سردشت و رئیس شورای فرهنگ عمومی نیز در این جلسه گفت: عفاف و حجاب در پوشش، گویش و منش نمود پیدا کرده و باید در هر سه مقوله رعایت و اجرا شود.

ماموستا محمد واوی با اشاره به فرهنگ اصیل منطقه تصریح کرد: ما پیشینه فرهنگی غنی و اصیلی در حوزه عفاف و حجاب داریم و باید برای احیای آن اقدام جدی صورت گیرد.

وی ادامه داد: در شورای فرهنگ عمومی برای احیای فرهنگ ‌‌و پوشش اصیل منطقه از نظرات و ‌مشاوره اقشار مختلف مردم بویژه جوانان استقبال می کنیم.

وی تاکید کرد: سرفصل برنامه های شورای فرهنگ عمومی در ابتدای سال تعریف گردد و در طول سال برنامه ریزی لازم برای اجرا و عملیاتی کردن آنها انجام گیرد.

در ادامه جلسه هر یک از اعضا بحث و تبادل نظر پرداختند.

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=289661

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.