تاریخ : شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱

مدیران برای جذب حداکثری اعتبارات اشتغالزایی تلاش کنند

  • کد خبر : 286177
  • 21 خرداد 1397 - 11:08
مدیران برای جذب حداکثری اعتبارات اشتغالزایی تلاش کنند

فرماندار میاندوآب گفت: باید تلاش کنیم تا اعتباراتی که در ادارات مختلف در امر اشتغالزایی در سطح شهرستان تصویب می شوند، جذب شوند.

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر، ناصر امیری امروز در جلسه تجلیل از بانک های عامل در میاندوآب که در امر پرداخت تسهیلات اشتغال زایی برای مددجویان همکاری داشتند با بیان اینکه کمیته امداد از یادگاران گران بهای حضرت امام خمینی(ره) است، اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) قدم های خوبی در راستای کمک رسانی به محرومان و افراد بی بضاعت برداشته است که این امر جای تقدیر و تشکر را دارد.

فرماندار میاندوآب افزود: کار شما و خدمت به مستضعفان اجر و پاداش ویژه ای در نزد خداوند متعال دارد و بنده به نوبه خود از تلاش های کمیته امداد در میاندوآب تقدیر و تشکر را دارم.

وی گفت: باید همواره در خدمت مستضعفان و محرومان بوده و از آن دستگیری کنیم.

امیری با اشاره و تقدیر از همکاری بانک های عامل برای پرداخت وام های خوداشتغالی به مددجویان، تصریح کرد: بر خلاف گذشته دیگر از افراد خاصی که وام می گرفتند خبری نیست و تلاش دولت بر این است تا وام به کسانی که می توانند نقش اقتصادی و اشتغالزایی در جامعه ایفا کنند، پرداخت شود و بانک ها نیز در این زمینه به وظیفه خود عمل می کنند.

فرماندار میاندوآب اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا اعتباراتی که در ادارات مختلف امر اشتغالزایی در سطح شهرستان تصویب می شوند، جذب شده و در امر توسعه و اشتغالزایی در سطح شهرستان به کار گیری شوند.

وی با تاکید بر خدمت رسانی صادقانه به مردم، گفت: خداوند، ناظر بر اعمال مااست و باید به مسئولیت خود به نحو احسن عمل کنیم.

بیشتر بخوانید..
دست هایی که به دنبال شکست دولت هستند باید قطع شوند/ روند کند تغییرات در دولت نگران کننده است

رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب هم در این دیدار با اشاره به اقدامات انجام گرفته امسال برای مددجویان، گفت:  این نهاد با کمک مردم، خیرین و مسئولان کمک های قابل توجهی به مددجویان انجام داده است.

رسول بخشی اظهار کرد: در یکسال گذشته با جذب حدود ۷۳ میلیارد ریال اعتبار از محل منابع بانکی، اعتبارات امداد و کارآفرینی، ۳۳۵ طرح اشتغالزایی در این شهرستان اجرا شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=286177

برچسب ها

نوشته های مشابه

31اردیبهشت
دولت نگاه ویژه به توسعه بخش گردشگری و میراث فرهنگی دارد
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی:

دولت نگاه ویژه به توسعه بخش گردشگری و میراث فرهنگی دارد

31اردیبهشت
اجرای سرود سلام فرمانده به زبان آذری مقابل وزیر میراث فرهنگی در ماکو
با حضور نماینده ویژه رئیس جمهور و وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی :

اجرای سرود سلام فرمانده به زبان آذری مقابل وزیر میراث فرهنگی در ماکو

ثبت دیدگاه