تاریخ : شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱

میاندوآبی ها در شب های قدر ۲۰۰ واحد خون دادند

  • کد خبر : 286017
  • 19 خرداد 1397 - 10:21
میاندوآبی ها در شب های قدر ۲۰۰ واحد خون دادند

رئیس پایگاه انتقال خون میاندوآب گفت: در شب های قدر امسال در میاندوآب، 200 نفر از مردم این شهر بخشی از خون خود را به نیازمندان اهدا کردند.

به گزارش اروم نیوز، داریوش  قنبری در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به استقبال خوب مردم میاندوآب از اهدای خون در مناسبت ها و ایام خاص، اظهار کرد: در همین راستا نیز از ابتدای ماه مبارک رمضان، پایگاه انتقال خون میاندوآب در نوبت صبح و بعد از افطار دایر  بوده و مردم می توانند بعد از افطار نیز اقدام به اهدای خون و نجات جان بیماران کنند.

رئیس پایگاه انتقال خون میاندوآب، با بیان اینکه فعالیت این پایگاه در روزهای ماه مبارک رمضان در نوبت صبح از ساعت ۸/۳۰ تا ۱۱ است، گفت: پایگاه‌ انتقال خون میاندوآب همه روزه در ایام ماه مبارک رمضان، در نوبت صبح از ساعت ۸/۳۰ تا ۱۱ و بعد از افطار از ساعت ۲۱/۳۰ تا ۲۳ آماده مراجعه شهروندان است.

وی، با بیان اینکه مردم میاندوآب از اهدای خون در شب های قدر نیز استقبال خوبی داشتند، گفت: در شب های قدر امسال تعداد مراجعات به پایگاه انتقال خون بیش از سایر روزهای ماه مبارک رمضان بوده و از ۲۰۰ نفر که دارای شرایط بودند، خون گیری به عمل آمد.

قنبری، تصریح کرد: در شب های قدر میزان مشارکت شهروندان نوعدوست میاندوآبی نسبت به اهداء خون در قیاس با روزهای گذشته افزایش یافت و می توان گفت که دو برابر شد.

رئیس پایگاه انتقال خون میاندوآب با دعوت از مردم برای اهدای خون به نیازمندان در روزهای عادی و مناسبت های ویژه اظهار کرد: نیاز به فرآورده های خونی اجتناب ناپذیر است و مردم نوع دوست و خیر میاندوآب برای ذخیره سازی انواع گروه های خونی به پایگاه انتقال خون مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید..
دولت موضوعات مختلف را به مذاکرات گره نزده است/ فراهم کردن زیرساخت های ارتباطی یکی از اولویت های دولت است

وی، با بیان اینکه این پایگاه آماده خون گیری از مردم شهرستان می باشد، افزود: اهداکنندگان خون می توانند در ماه مبارک رمضان همه روزه ازساعت ۸/۳۰ تا ۱۱ قبل از ظهر و بعد از افطار از ساعت ۲۱/۳۰ تا ۲۳ با مراجعه به پایگاه انتقال خون در این امر خداپسندانه شرکت کنند.

گفتنی است مردان در طول سال چهار مرتبه و زنان سه مرتبه با رعایت فاصله زمانی می توانند خون اهدا کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=286017

برچسب ها

نوشته های مشابه

31اردیبهشت
دولت نگاه ویژه به توسعه بخش گردشگری و میراث فرهنگی دارد
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی:

دولت نگاه ویژه به توسعه بخش گردشگری و میراث فرهنگی دارد

31اردیبهشت
اجرای سرود سلام فرمانده به زبان آذری مقابل وزیر میراث فرهنگی در ماکو
با حضور نماینده ویژه رئیس جمهور و وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی :

اجرای سرود سلام فرمانده به زبان آذری مقابل وزیر میراث فرهنگی در ماکو

ثبت دیدگاه