تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰
2

نمایندگان مجلس استقلال کشور را حفظ کنند/ قرارداد با اجانب مخالف مبانی و اصول انقلاب اسلامی است

  • کد خبر : 284840
  • 12 خرداد 1397 - 10:28
نمایندگان مجلس استقلال کشور را حفظ کنند/ قرارداد با اجانب مخالف مبانی و اصول انقلاب اسلامی است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه گفت: هیچ قراردادی از طرف غرب و شرق قابل قبول و به صلاح مملکت نیست زیرا این قضیه دقیقا مخالف مبانی و اصول اصلی انقلاب اسلامی ما است نمایندگان شهرستان ارومیه استقلال کشور را حفظ کرده و همچنین در راستای نظام سازی برای انقلاب حرکت کنند.

علی شیرمحمدی در گفت و گو با خبرنگار نسل برهان با اشاره به عدم تعهد داشتن طرف مقابل اروپایی و امریکایی در آینده، گفت: اینکه طرف مقابل چقدر به تعهدات خود عمل بکند یا نه در این مسئله زیاد مهم نیست شاید طرف مقابل به تعهدات خود مبنی بر بر طرف کردن تحریم ها هم عمل کند ملاک پذیرش قرارداد ها این مسئله نیست ما شاید موضع گیری حضرت آقا در این زمان قرار 2030 بودیم که فرمودند اصلا همه مفاد این درست و خوب،نفس اینکه برای کشوری مثل جمهوری اسلامی از طرف غربی ها تعیین تکلیف شود و نظام سازی شود اشکال است.

وی، تصریح کرد: یکی از اصلی ترین شعارها و مبانی غیر قابل تغییر انقلاب اسلامی مسئله استقلال است ما بر اساس مبانی خودمان برای کشور و نظام و تمدن مان نظام سازی می کنیم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه، تاکیدکرد: اسلام برای همه موارد حکومتی حرف و مبنا دارد ما اصول و مبنای اسلامی خودمان را رها کنیم و بچسبیم به مبانی غرب که به بن بست رسیده، که چه شود؟ این همان انحراف از اصول انقلاب است نه تنها قرارداد fatf و برجام و اسنادی مثل 2030 به صلاح کشور و انقلاب نیست بلکه هیچ قراردادی از طرف غرب و شرق قابل قبول و به صلاح مملکت نیست زیرا این قضیه دقیقا مخالف مبانی و اصول اصلی انقلاب اسلامی ما است.

شیرمحمدی، در پایان گفت: انتظار ما از نمایندگان ارومیه نیز با این گفته مشخص است نه تنها زیر بار این قرارداد بلکه هیچ قرارداد و سندی که از سوی اجانب است نروند و استقلال کشور را حفظ کرده و همچنین در راستای نظام سازی برای انقلاب حرکت کنند و به دنبال تهیه و حمایت از اسنادی چون سند تحول آموزش و پرورش که در داخل کشور تهیه و بر اساس مبنای خودمان طرح ریزی شده با وجود همه اشکالاتی که دارند بهتر از اسناد استعماری اجانب است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=284840

نوشته های مشابه

20اردیبهشت
افتتاح ۴۰ خانه هلال احمر در آذربایجان‌غربی
به مناسبت هفته هلال احمر انجام شد؛

افتتاح ۴۰ خانه هلال احمر در آذربایجان‌غربی

20اردیبهشت
۵۹ هزار گروه جهادی در کشور برای دریافت مجوز ثبت‌نام کردند ‍
20اردیبهشت
رهاسازی ۱۰۰ هزار قطعه کپور ماهی در استخرهای ذخیره آب کشاورزی آذربایجان‌غربی

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.