تاریخ : سه شنبه, ۲۸ دی , ۱۴۰۰

۴۹۲ زندانی جرایم غیرعمد در آذربایجان غربی، چشم انتظار خیرین/نیاز ۳۰۰میلیارد ریالی برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد

  • کد خبر : 283364
  • 30 اردیبهشت 1397 - 9:14
۴۹۲ زندانی جرایم غیرعمد در آذربایجان غربی، چشم انتظار خیرین/نیاز ۳۰۰میلیارد ریالی برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد

مدیرکل امور زندان ها و اقدامات تامینی آذربایجان غربی گفت: 492 زندانی جرائم غیرعمد در زندان های آذربایجان غربی، در انتظار آزادی و کمک خیرین هستند.

به گزارش اروم نیوز، میرعلی اکبر بنی هاشمی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر در میاندوآب، گفت: ۴۹۲ زندانی دیه و جرایم غیرعمد در زندان های آذربایجان غربی به سر می برند که چشم انتظار و نیازمند یاری خیرین برای آزادی هستند.

مدیرکل امور زندان ها و اقدامات تامینی آذربایجان غربی، با بیان اینکه بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال برای آزادی این زندانیان نیاز داریم، اظهار کرد: تا پایان ماه مبارک رمضان بیش از ۲۰ جشن گلریزان در شهرهای مختلف استان برگزار می شود تا با کمک خیرین زمینه برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در آذربایجان غربی فراهم شود.

وی، افزود: امیدواریم با کمک خیرین و اقداماتی که انجام می گیرد و با زمینه سازی برای تخفیف از طلبکاران و رضایت و گذشت شاکیان، زمینه آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در استان فراهم شود.

بنی هاشمی، با بیان اینکه سال گذشته ۳۰۱ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد در آذربایجان غربی آزاد شدند، تصریح کرد: سال گذشته با همت خیرین و با گذشت و عفو شاکیان و سایر اقدامات این تعداد از زندانیان جرایم غیر عمد در سطح استان تا پایان سال با مبلغ ۲۳۵ میلیارد ریال ازاد و به آغوش خانواده هایشان بازگشتند.

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید..
بارش ۳۰ سانتی برف در میاندوآب
لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=283364

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.