تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰
0

متضرر اصلی لغو برجام آمریکا است

  • کد خبر : 282325
  • 20 اردیبهشت 1397 - 8:35
متضرر اصلی لغو برجام آمریکا است

امام جمعه مهاباد گفت: ضررلغو برجام فقط برای ایران نیست بلکه آمریکا و کشور های دوست آمریکا نیزاز این موضوع ضرر خواهند کرد.

ماموستا عبدالقادرسهرابی درگفت وگو با خبرنگاراروم نیوز، با اشاره به لغو برجام توسط آمریکا اظهار داشت: ضررلغو برجام فقط برای ایران نیست بلکه آمریکا و کشور های دوست آمریکا نیزاز این موضوع ضرر خواهند کردو مسئولین ما باید هشیارانه در مقابل نقشه های آمریکا ایستادگی کنند.

وی، افزود: 40 سال از انقلاب مردم ایران می گذرد و در این سالها آمریکا با ترفندهای مختلف خواسته است که به ایران ضربه بزند و امروز نیز با لغو برجام و اعمال تحریم ها می خواهد نقشه های شوم خود را عملی سازد به ایران ضربه بزند ولی این کار با همت مردم و دولت به نتیجه نخواهد رسید و آمریکا باردیگر ناکام خواهد ماند.

امام جمعه مهاباد،تصریح کرد: نقشه و حیله های آمریکا تمام شدنی نخواهدبود و ما باید راههای مقابله با این نقشه ها را پیدا کنیم به عنوان مثال مردم با حمایت از کالای ایرانی و دولت نیز با حمایت از تولید کنندگان می توانند راههای مقابله با تحریم های آمریکا را پیدا کنند.

وی، اذعان داشت: مسئولین بیشتر از پیش به فکر مردم باشند و کیفیت کالای ایرانی را افزایش دهند و با قیمت مناسب به دست مصرف کنند برسانند و ما باید کاری کنند تا کارخانه های کشور شب و روز در حال تولید و پیشرفت باشند.

ماموستا سهرابی، ادامه داد: بانکها نیزبرای پیشرفت درامر تولید نقش به سزایی دارند یعنی بانک ها باحمایت از کارخانه داران و تولیدکنندگان می توانند چرخ اقتصاد کشور را بچرخانند.

وی، خاطر نشان کرد: مردم با همت و همبستگی و تلاش می توانند از پس نقشه شوم آمریکا برآیند و به سمت موفقیت و پیروزی قدم بردارند و دولت نیز با همت خود و حمایت از تولید کنندگان و کارخانه داران می تواند به بهتر شدن وضعیت معیشت مردم کمک کند.

بیشتر بخوانید..
فرمانده جدید سپاه مهاباد معرفی شد

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=282325

نوشته های مشابه

28اردیبهشت
روی اشک تمساح پس انداز نکن!
28اردیبهشت
فرمانده جدید سپاه مهاباد معرفی شد
با حضور سردار شهسواری؛

فرمانده جدید سپاه مهاباد معرفی شد

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.