تاریخ : چهارشنبه, ۴ خرداد , ۱۴۰۱

سپاه پاسداران حافظ انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است

  • کد خبر : 281428
  • 09 اردیبهشت 1397 - 12:03
سپاه پاسداران حافظ انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است

امام جمعه چهاربرج گفت: سپاه پاسداران حافظ انقلاب و دستاوردهای آن بوده و این را در طول تاریخ انقلاب اسلامی به خوبی نشان داده است

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر،حجت الاسلام جعفر آذرپندار امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت شهید چابک چهاربرج میاندوآب، با تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از ارگانهای مستحکم انقلاب است.

وی، افزود: سپاه از اول انقلاب درهمه عرصه ها حضور فعال دارد و یکی از مهم ترین ویژگی های سپاه حفظ ارزشهای انقلابی درزیر سایه ولایت ورهبری می باشد.

امام جمعه چهاربرج، گفت: دیگر فعالیت سپاه پاسداران درعرصه نظامی است که از اول انقلاب تاکنون دراین عرصه هم بدون هیچ چشم داشتی حضور داشته ودارد وعلاوه بر حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی درسطح دنیا برای خود اقتدار نظامی بوجود آورده است.

وی، در ادامه با اشاره به نقش سپاه در اقتصادمقاومتی؛ اظهار کرد: سپاه با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری، نقش بسزایی دراقتصاد مقاومتی وسازندگی کشور دارد.
سرهنگ پاسدار جواد مولودی، نیز در این مراسم، گفت: امروز ایران اسلامی به برکت وجود سپاه، ارتشی و نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان است از لحاظ دفاعی که هیچ بیگانه جرات نمی کند با چشم طمع به این کشور نگاه کند.
درپایان این مراسم از زحمات سرهنگ پاسدار وهاب عباسفام فرمانده سابق حوزه مقاومت شهید چابک تجلیل و سرهنگ پاسدار رضا ابراهیمی به عنوان فرمانده جدید این حوزه معرفی شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=281428

نوشته های مشابه

04خرداد
۵۶ جایگاه سی ان جی در جنوب آذربایجان غربی فعال است
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب؛

۵۶ جایگاه سی ان جی در جنوب آذربایجان غربی فعال است

04خرداد
ایران اسلامی هم اکنون یک قدرت بلامنازع در منطقه است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی:

ایران اسلامی هم اکنون یک قدرت بلامنازع در منطقه است

ثبت دیدگاه