تاریخ : یکشنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۰

آمریکایی ها به دنبال بازسازی قدرت در منطقه با ابزار سازمان ملل و حقوق بشر هستند

  • کد خبر : 281091
  • 04 اردیبهشت 1397 - 9:25
آمریکایی ها به دنبال بازسازی قدرت در منطقه با ابزار سازمان ملل و حقوق بشر هستند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء آذربایجان غربی گفت: آمریکایی ها به دنبال بازسازی قدرت در منطقه با ابزار سازمان ملل و حقوق بشر هستند.

به گزارش اروم نیوز، حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی در مراسم افتتاحیه مسجد حضرت فاطمه الزهراء(س) پیرانشهر، اظهار داشت: وحدت مثال زدنی و بی نظیر ارتش و سپاه در کشور مشت محکمی بر یاوه گویی های دشمنان نظام و انقلاب است.

وی، افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و ظهور شخصیتی مثل امام خمینی(ره) که معادلات سیاسی جهان را عوض کرد دشمنان انقلاب با طراحی توطئه هایی سعی در انزوای این نهضت برگرفته از مکتب سیدالشهداء برآمدند و به حول و قوه الهی 40 سال علی رغم دشمنی و تلاش فراوان از نیروهای انقلابی شکست خوردند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء آذربایجان غربی، به همکاری و برادری نیروهای مسلح در دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: نیروهای سپاه و ارتش با وجود تحریم و کمبود امکانات در اوج قدرت در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح ایستادند و همواره پشتیبان ولی امر بودند و با تقدیم هزاران شهید صدای مظلومیت و حقانیت ایران اسلامی را به جهانیان نشان دادند.

وی، خاطر نشان کرد: از اوایل انقلاب دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی با ایجاد شبهات سعی در اختلاف افکنی بین سپاه و ارتش در جهت مقاصد شوم خود بودند که این موضوع با تیز بینی رهبر انقلاب و هوشیاری فرماندهان خنثی گردیده است.

حجت الاسلام سرایی، به دشمنی آمریکا با ملت های مسلمان اشاره کرد و گفت: بمب ها و موشک های شیمیایی آمریکا و همپیمانانشان مردم بی دفاع و مظلوم کشورهای اسلامی را قتل عام می نمایند و خود پرچم دفاع از حقوق بشر را بلند کرده و با هزاران نیرنگ و فریب دولت سوریه و رزمندگان اسلام در جبهه مقاومت را متهم به نقض حقوق بشر و کشتار مردم با سلاح های شیمیایی می کنند.

وی، ادامه داد: با فداکاری رزمندگان مقاومت در مبارزه با داعش، سیاستمداران آمریکا در افکار عمومی حتی در بین ملت های خود رسوا گردیده و در جواب پرسشی که چه کسانی داعش را بوجود آورده و حمایت کرده اند بی جواب مانده اند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء آذربایجان غربی، تصریح کرد: عربستان پشتیبان مالی جنایات آمریکایی و صهیونیستی در منطقه بوده و رئیس جمهور آمریکا رسما اعلام می کند که عربستان بعنوان گاو شیرده برای پیاده سازی سیاست های آمریکا است.

وی، در ادامه به انقلاب مصر اشاره کرد و اشتباهات محاسباتی محمد مرسی را در مورد آمریکا عامل شکست این انقلاب مردمی عنوان کرد.

حجت الاسلام سرایی افزود: به برکت روحیه شهادت طلبی و جهادی حزب الله لبنان به قدرتی دست یافته که نه تنها در مقابل رژیم صهیونیستی ایستاده بلکه معادلات منطقه را تعیین می کند.

حجت الاسلام سرایی، تثبیت رژیم صهیونیستی را مسئله و اولویت اصلی آمریکا دانست و گفت: آمریکایی ها با ایجاد درگیری در جهان اسلام و متهم کردن جبهه مقاومت بدنبال بازسازی قدرت با ابزار سازمان ملل و حقوق بشر هستند اما غافل از اینکه مردم مسلمان و رزمندگان جبهه مقاومت با الگو گیری از دفاع مقدس و شهدای ایران اسلامی توطئه های دشمنان را خاموش می کنند.

وی، با ابراز تاسف از دست های پنهانی که در جامعه با کم رنگ جلوه دادن راه و طریق شهداء بدنبال تفرقه افکنی می باشند، گفت: در شرایط حساس کنونی که جبهه استکبار و کفر با تمام توان در برابر اسلام و مسلمانان ایستاده مردم و بخصوص مسئولین می بایست همواره یاور نیروهای مسلح بخصوص ارتش و سپاه باشند چرا که تضعیف این نیروها صدمات جبران ناپذیری بر پیکر جامعه وارد خواهد کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://uromnews.ir/?p=281091

برچسب ها

نوشته های مشابه

14آذر
کشف شبکه قاچاق انواع سلاح و مهمات جنگی+عکس
به همت پاسداران گمنام امام زمان سپاه ولیعصر خوزستان،

کشف شبکه قاچاق انواع سلاح و مهمات جنگی+عکس

14آذر
سازمان تعزیرات در ۳ بخش بر بازار نظارت ویژه دارد

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.